Hiç hint filmi izlediniz mi?

Ama bunlar dışında ;
3 idiots
My name is khan
Her çocuk özeldir
Ghajini
Pk
Bu filmler dışında izlediniz mi?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Rab ne bana di jodi

1|0
    0|0
  • Izledim taare mi neydi aamir khanin fanaa da var
    Rab be ne doji gibi bir film vardi shahruk khan in o da guzeldi
    Tiger , bodyguard filmi de guzeldi salman khan in
    Ayrica aamir khanin dhoom 3 unu unutmussun
    Bunlar aklima geldi

1|0
    0|0
  • İzledim. Duyguyu veren ve marka aşılamayan tek tür

1|0
    0|0
  • dhoom 3 cok begendım

1|0
    0|0
  • cocktail izlemediysen izle

1|0
    0|0
  • İzlerim

1|0
    0|0
  • İzledim :) müzikleri güzel.

1|0
    0|0
  • hayır kanks

0|0
    0|0
  • sanırım onlar dışında izlemedim he bide fanaa var onu izledim

0|0
    0|0
  • Evet kanal 7 de sensiz olmaz var :D

0|1
    0|0
  • Bunlardan başka hibt filmi izlemesiğimi farkettim şu an :D

0|0
    0|0
  • 3 idiots
    My name is khan
    Filimlerini izledim

0|0
    0|0
  • :)) sendemi benim gibi hint filmi sevmeyenlerdensin yoksa tam tersi seviyormusun evet bunların dışında da bir çok hint filmi izledim ama pek sevmem

0|0
    0|0
  • türk filmi çok seyrettim de hint filmi hiç seyretmedim.

0|0
    0|0
  • güney kore drama sineması öneririm sana, hele bir kaç film varki köpekler gibi ağlayacaksın :)

0|0
    0|0
  • milyoner filmi :) kesinlikle izle

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet izledim

1|0
    0|0
  • Black 👊

1|0
    0|0
  • izledim. ay ne saçma filmleri var. samanyolu dizilerindende beter. çok abartılı. gerçi benim böyle konuşmam saçma olur çok fazla izlemedim

0|0
    0|0
  • Black'i izledim

0|0
    0|0
  • Yukardakiler dışında izlemedim. Ama şey var. Bir tane çocuk kim milyoner olmak istere katılıyor. Hayatindan falan ogrendiği şeyler karşisina çikiyodu. Filmi unuttum. Onu izledim bir tek. Öbürsy aksiyon izlerim ben.

0|0
    0|0
  • izlemedim sevmem ıy

0|0
    0|0
  • Saydıklarından birkaç tanesi güzel sayılabilir onun dışında hint filmlerini sevmiyorum bana hitap etmiyor

0|0
    0|0
    • Filmler tür olarak ayrılır ülke olarak değil.

• Dediklerinden sadece Black'i izledim 10 üzerinden 6 veririm kötü değil
      Onun dışında yazdıklarına baktım fragmanlarını izledim pek beğendiğim söylenemez. Bilim kurgu olarak Yıldızlararası gibi filmleri seviyorum.
      Psikoloji Fight Club, Predestination falan örnekler arttırılabilir
      Yinede teşekkürler önerilerin için

• Filmden çok anlamıyosun sanırım. Blacki sevmeyen sinemadan anlamıyordur net.

• 3 idiots izledim

0|0
    0|0
  • yok aaamir khan olmazsa izlemem :) :)

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Bunlari izledim bunun dişinda hatirlamiyorum

0|0
    0|0
  • Hint sinemasına resmen aşığım, hepsini diyemesem de bir çok filmini izledim. Ama anlamadığım şey sen direkt olarak şunu beğenmedim diyebiliyorken, insanların fikirlerini neden tez çürütür gibi çürütme peşindesin cidden anlayamadım. Yani Hint filmlerinin tabii ki türleri var bunu bende biliyorum, fakat ben canım "Hint filmi" izlemek istediğinde hint sineması izler "Kore dizisi/filmi" izlemek istediğimde ise Kore yapımlara yönelirim. Demek istediğim kendi içinde kategorilere ayrılıyor olması bunu değiştirmez. Hint filmlerinin belli bir tarzı var, herkese uymayabilir. Hatta ilk defa izleyen bir insanın bocalaması da ondandır, Kore yapımı izlerken de öyle olursun buram buram kültür vardır ve farklı bir tarza alışmak zordur. Aşağıda bilim kurgu-psikoloji filmi örneği veren arkadaşın da mesela saydığı filmler kendi içinde türlere ayrılıyor ama ben hepsini bir tutuyorum çünkü bana genel anlamıyla aşıladıkları his aynı. Filmde hep bir mind fucked olma durumu söz konusu, çoğu Nolan filmi zaten. Anlatabildim mi? Hint filmleri de tabii ki türlere sahip olsa da insana yansıttığı duygular bir noktada birleşiyor. Ve insanların bunu sevmiyor olmasını kaldırabilmelisin. Demişsin ki aşağıda "filmlerden anlamıyorsun". Sevmiyorum demiş, kalitesiz bir film mi demiş? Demek ki onun tarzı değil, o zaman sen de Slumdog milyoneri sevmiyorsun, seninde film anlayışın yok mu demeliyim? Buradaki her üye sinema öğrencisi falan değil. Sadece zevklerden bahsederken bu denli saldırman komik. Ayrıca sen nasıl günde 27864378247923 tane Hint filmleri hakkında soru sorup onalrın propagandasını yapıyorsan diğerleri de gayet tabii Amerikan hayranı olabilir. Bu da seni ilgilendirmez. Seni bu kadar kışkırtan nedir cidden merak ettim. Ha, bir de, KS gibi belli kapasitede üyeye sahip bir sitede sürekli gelip gelip Hint filmi sorusu sorup sonra da "3 idiots haricinde demiştim zaten." triplerine girince komik oluyor. Evet biliyorsun Hint sinemasını anladık. Mutlu mu oluyorsun sorunca?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;