SCORPIONS uğruyor buralara affetmeyiniz ısrarla gidiniz?

https://www.biletix.com/etkinlik/TLEKB/TURKIYE/tr

SCORPIONS
Scorpions, 1965 yılında gitarist Rudolf Schenker tarafından Almanya'nın Hanover şehrinde kurulmuş bir hard rock grubudur. Grubun kariyeri boyunca kadrosunda birçok değişiklik gerçekleşmesi ile birlikte Klaus Meine'in grubun tüm stüdyo albümlerinde vokal olarak yer almasına rağmen Rudolf Schenker grubun tek sabit elemanıdır.["Rock You Like a Hurricane", "No One Like You", "Send Me an Angel", "Still Loving You", ve "Wind of Change" gibi hit şarkılara imza attıkları 1982-1990 yılları arası grubun kariyerinin en başarılı dönemi olarak bilinmekte. Scorpions, 45 yıllık sahne hayatının ardından 2010'da çıkardıkları Sting in the Tail adlı albümleri ile birlikte gerçekleştirdikleri veda turnesinin ile emekliliğe ayrılacağını açıklamasına rağmen bu karardan daha sonra vazgeçildi.

Bu müzik grubu "Tüm zamanların en çok satanları " listesinde bulunmaktadır. Dünya çapında 100 milyon albüm satmıştır.SCORPIONS uğruyor buralara affetmeyiniz ısrarla gidiniz ?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Efsanedir maaşı alıyım gidicem mutlaka. bu arada havamı da atıyım rudolf schenker in 19 ekim İstanbul konserinde attığı tek pena bendedir :) küçükçiftlik mi yine acaba ya g*t kadar yer orası hiç güzel olmamıştı geçen sefer.

0|0
    0|0
    • aynen yine küçükçiftlik ahah asla kıskanmadık rudolf ile ilişkinizi :)

• Hahaha hemen bileti al uzatma demiş :P
      Ya gelicem büyük ihtimalle ama hani bekliyorum istanbuldaki ileri bir tarihe falan alınır diye.
      Çok şahane insanlar bunlar da dinledin mi bilmiyorum ama.

• çok bilgim yoktur ama biliyorum

• Gidebilirim bilemiyorum, ya sahne önü ya da teras alırım.

0|0
    0|0
  • Aldım bile

0|0
    0|0
    • yalnız değilsin :D

• kamyoncu demek ha :DD

• Ya ukraynadayım ben bin tane bira çeşidi var ama bana en güzeli bu gibi geldi. Neyse bana farketmez. Yanında patatesimiz olsunda :D

• sağlam gruptur, bence hala gideri var, kaçmaz

0|0
    0|0
  • Ben biley alicam ama satista gorunmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;