Peygamber afendimiz (SAV)

Peygamber afendimiz (SAV) şöyle buyuruyor.'Türkler size dokunmadıkça siz onlara dokunmayınız'. Sizcede çok anlamlımı bu söz? Bence öyle Peygamber efendimizin sözlerine konu olmuş şanlı bir milletiz. Bende bu sözün peşine kimse bizi vatan toprağını vermekle sınamasın. Zira sonu mutlak zaferdir diyorum.

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• Evet bir kaç tane daha hafis var türkler için , hatta kuran ayeti bile var o şekilde mana veriliyor .. onda bu millet zamanıdna islama iyi hizmet etmiştir , ama şimdi maalesef...

0|1
    0|0
    • Bu millet yeniden toparlanacak ben buna inanıyorum ve dahada ileri gidiyorum bnce büyük Türk İslam birliğide gün gelicek kurulacak inş..

• inş. hadisler sahihtir .. ilgililere duyrulur..

• Şunu unutma ki İslamiyetin hala en iyi yaşandığı yer Türkiyedir. ve hala en fazla hizmeti türkler veriyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet biliyorum bu hadisi .

Olanaksız bişey ama en iyi cevabı senin sorunu seçmek isterdim .

0|1
    0|0
  • İlk defa böyle bir hadis okuyorum.

0|0
    0|0
  • bu hadis hangi kaynaktan? hiç duymadım ben

0|0
    0|0
  • uydurma hadis

1|0
    5|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1|0
    0|0
  • Böyle bir hadismi varmış hangi kaynaktan buldun.

0|0
    0|0
  • Aynı kişi "Müslümanlar, Türklerle öldürüşmedikçe, kıyamet kopmayacaktır." da demiştir çok takılma böyle şeylere.

1|0
    5|0
    • al bu da kaynak - "Müslim, e's-Sahih, Kitabu'l-Fiten/62-65, hadis no:2912; Ebu Davud, Sünen, Kitabu'l-Melahim/9 Babun fi Kıtali't Türk, hadis no: 4303; Nesei, Sünen, Kitabu'l-Cihad/ Babu Gazveti't-Türk" Bas bas eksiyi hiç çekinme..

• O yüzden islamı seçtik! Koca bir ulusun inancını bırakıp islama geçmesi çok normal bir şeymiş gibi anlatılıyor. Diğer uluslar niye inancını bırakmadı o halde?

• tartışılır bir söz. zira günümüzde türküm diyipte türkü kötülemeye calısan türklerde var..

• türklerin neler yaptığını çin'e gidip tarihi arşivden bakmak lazım...aslaında gerçekte biz dedikleri gibi kafa koparan gazaplı bir milletmiydik

0|0
    0|0
    • Bence kesinlikle değildik tarihi araştırdığımız zaman (ddoru şekilde) ne kadar şanlı bir millet olduğumuzu kesinlikle anlarızki zaten biliyorum.

Yükleniyor... ;