Bazen James Bond Filmleri Gibi Rüyalar Görüyorum.. Sizde de Böyle Gariplikler Oluyor mu ?

Çok ciddiyim, bazen öyle rüyalar görüyorum ki, sanki bir aksiyon filmindeki ana karakter gibiyim, sürekli birilerinden kaçıyorum falan, bir şey yapmaya çalışıyorum gizli bir yerlere girmeye çalışıyorum.. Böyle garip rüyalar gördüğünüz oluyor mu sizin de ?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• oo ne rüyalar ne rüyalar.. amerikanın bir eyaleti rüzgar ve gelgitler yüzünden sular altında kalıyordu türkiyedeki rüzgarlarla amerikadakini kıyaslıyordum elimde uydudan ve helikopterden çekilmiş görüntüler vardı onları izledim durdum çok iyiydi bu tarz düşündüren rüyaları seviyorum, bir de araba çok kullanıyordum bir ara o da ayrı bir eğlenceli ralliler uçmalar kaçmalar çok eğlenceli :) ama çoğu kişi böyle rüyalar görüyordur. insanın aksiyona da ihtiyacı var rüyalar da savunma mekanizması olarak bu ihtiyacı karşılıyor diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • Bir de şey var, normal hayatta yapamayacağım çok şeyi rüyamda yapıyorum sanki, aynen senin dediğin rüzgar kıyaslama gibi pek çok konuda uzman oluyorum falan böyle bir gariplikler falan :D

• bana başbakan bir konuda danışıyordu tam o sırada biri bir binanın tepesinden atlıyordu hiç istifimi bozmuyordum olur böyle şeyler doğaldır der gibi :D acaba bilinçaltımda bilim adamı olmak gibi bir istek mi var ki ?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim rüyalarımın yanında James Bond halt etmiş asadfajs

0|0
    0|0
  • çoğu gece öyle benim. ama kalkınca unutuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• En güzeli lücid rüya.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi müziğide çalıyordur. Cendere cendere cendere cendere... biraz aksiyon filmlerinden ve Kurtlar Vadisi izlemekten vazgeçersen, geçer:)

0|0
    0|0
    • Kurtlar Vadisi'ni yıllardır izlemem; son izlediğim aksiyon filmi de 'Inception'dur sanırım, bence onla bir alaksı yok yani :D

• Bazen olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;