Kayıp Şehir dizisini izliyor muydunuz?

Kayıp şehir dizisini izliyor muydunuz?

Diziyi bitirdiler ama, çok alel acele ve ani alınmış bir karar olduğu çok belliydi.

Neden böyle toplumsal mesajlar veren, varaklı köşklerde çekilmeyen diziler böyle bitiriliyor ki :S

Behzat Ç de bu mantığın kurbanıydı evet ama, insanlar sürekli abuk sabuk dizileri talep mi ediyor, yoksa arz bu şekilde mi?

Çok üzüldüm bitmesine :(

Sizde isliyor muydunuz?

0|0
813

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben dizi filan izlemiyorum. Ama izleseydim de Toplumsal mesaj veren, eğitici olan, konuları irdeleyip gün ışığına çıkaran diziler izlemezdim. Eğlenmek ve keyif almak için dizi izlerdim, yani Komedi veya Bilimkurgu gibi. Neden herkes toplumsal uyanış ve gelişim konusunda bu kadar azim ve isteklili. Sanki böylesi Sığır bir toplumu adam edebileceklermiş gibi ( Sığır dedim aman dikkat, ben sığırlıklarını 100 binlerce örnekle ıspatlayabilirim, ama kimse aksini ispatlayamaz) .

0|0
    1|1
  • orda açık saçık giyinen mesleği belli olan hatun oynarken bu hükümet o diziyi yayında tutarmı?

0|1
    0|0
  • bitiyor dizi ama dizinin başrol oyuncusu dizideki adı aysel olan kadın ödül alıyor madem kötü degil neden bitti madem bitti neden ödül var nasıl bir mantık bu

1|0
    0|0
  • izlemiyordum da soruyu beşlemeye uğradım.

Bir de Behzat Ç benim izlediğim tek yerli dizi. Bitti mi nooldu? :(

1|0
    0|1
  • şaçma bir diziydi bitmesi iyi olmuş

0|2
    0|0
    • E tabi senden haklısın bir Kurtular vadisi değildi.

Herken bir polat hayatı yaşıyor zaten memlekette.

• aslinda dizilerden daha zevkli güzel belgeseller var .belgesel deyince hayvanlar aklına gelmesin makineler,büyük inşaatlar,morgan freman ile evrenin sırlari gibi

• Biliyorum onları cnbs-e nin hemen hemen programı güzel.

• Behzat ç ye dokunan eller kırılsın bu tip diziler kaldırılır aotal apral diziler oynar halk ta aptallaşır oysa behzat ç dedaha kibirliyi görücektim

0|0
    0|0
  • Izliyodum

0|0
    0|0
  • İlk defa senden duyuyorum. Tek bir dizi izliyorum o da kurtlar vadisi.

0|1
    0|0
  • Hayır izlemiyordum

0|1
    0|0
  • İzlemiyordum. Televizyon izlemeyi sevmem. Sadece maç izlemek için kullanırım o kutuyu.

0|0
    0|0
  • bazen izliyordum zed:)

0|0
    0|0
  • Aşkı memnu tekrar başlasınnnnnn

0|0
    0|0
  • izliyordum üzüldüm bende güzel diziydi:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O diziyi şimdi duydum, Ayrılık vardı bir de, çok hisli meseleleri işlerdi https://www.youtube.com/watch?v=MOvjiO4zKpI

0|0
    0|0
    • Bu millete vereceksin gerizekalı diziler izleyip durcaklar :S

• Reytingi bahane etmişler ya yalan bencede.

Gayet sağlam izleyicisi vardı.

Siyaset bu mu ya 24 saat erilen bir dizi var fox da. Her türlü rezalet dolu içi.

Lale devri gibi bir dizi kaç senedir ekrenda ve böyle diziler yalan oluyor :S

• Değil işte, kendi karanlık komploları yüzünden diziyi harcıyolar. Lale devrini 3-5 kere izlemişimdir, izleyen kim, merak ediyorum.

• İzlemiyordum ama destek olmaya gerldim bu eylemine.

1|1
    0|0
  • Bende izliyirdum hemde hic sıkılmadan cok güzel bir diziydi ve bitmesine de cok uzuldum

Duyduğum kadariyla istenilen reytingi alamamis ondan bitmis

0|0
    0|0
  • Başlarda cidden çok güzel bir diziydi ki ayselle kadirden sonra soğudum diziden, hep aynı senaryo.

0|0
    0|0
  • arz talep meselesi.

0|0
    0|0
  • İzlediğim tek yerli diziydi...

Cidden üzüldüm bitmesine de bir anlam veremedim zaten...

0|0
    0|0
    • Bir hayat kadınıyla bir futbolcunun evlenmesi bizim yüksek ahlakımıza karşı tatlım hiç şaşırmadım.

Ama, aynı yüksek ahlaklı insanlar zeynepi aldatan ismaili affeder kocamdır der!

Biz böyle bir milletiz işte ahlaki değerlerimiz çok ulvi.

• evet izliyordum ama bitmesne üzüldm ya :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...