Hint filmi sevenler sorum size?

Sevmeyenler cevap vermesin. Aşağılamak için sormuyorum. Hiç hint filmi izlemedim. Nedir bu filmlerin güzelliği de seviliyor bu kadar? Özelliği ne bu filmlerin? Neden bollywood?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok duygusal sahneler ve supriz sonlar var . asırı komik gelebilecek ama tatmin edici aksiyon sahnelerinede sahip.
    yalnız her filmi izlenmez. sevdiğin aktörlerin aktristlerin filmini izlemek istiyorsun sadece.

0|0
    0|0
    • Mesela hangi aktörler?

• shakruh khan
      aamir khan
      salman khan

bir kaç tane daha var ama isimlerine dikkat etmedim.

baslamak istiyorsan

gajini
      3 idiot tan basla hoşlanırsan jab tak hai jaan ve sende rabbimi gördüm
      bunlara bakabilirsin

hint filmlerinde 7 dk falan 3-4 partlık muzikli sahne koyuyuorlar . sıkılırsan geç o sahneleri. bazı muzikler dinlemeye deger yalnız.

son olarak en kısa filmleri 2.30 saat falan çok uzun suruyor.

• Ay teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Cok onem veriyorlar sinemaya. Durmuş saat bile gunde iki defa dogruyu gosterir. O kadar film cekilince arada bir guzel isler cikiyor.

0|0
    0|0
    • Biz de çok önem verilmiyor sinemaya daha çok dizi.

• içinde her türlü tür var bir filmde aşk komedi dram aksiyon herşey olabiliyo ve sonucunda ders verebiliyo tabi doğru filmi seçersen. oyunculklarıda güzel yapmacık değil aamir khan kareena kapoor filmlerini tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Oyunculuk yetenekleri fazla iyi, en önemlisi yüzlerinde insana sıcak gelen halleri var. Sen daha önce hiç izlemedi sen üç kafadar filmini tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Bence bizde daha iyi filmler var anlamiyorum siz bayanlara sormak lazim aslinda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ailece izlenebilcek diziler. Sevişme , ahlaksız teklifler amcalarının eşleriyle yatan yeğenler yok. Güzel yani.

1|1
    0|0
  • Bizimkileri kadar siradan degil ve bollywod kadar geleneksiz de degil. Kılik kiyafetleri yemekleri evlilikleri her seyleri geleneksel (istisnalar da var). Danslari cok güzel

1|0
    0|0
  • genellikle insanı düşündürüyo. Film bittikten sonra böyle bir "ayy :) vay be "falan diyosun gerçekten. Ders veriyor en çok da. Hem de hiç sıkıcı değil. aamir khanın filmleri özellikle çoook güzel. Tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • aamir khanın filmlerini seviyorum bir küçükken de teyzemle izlerdim dizileri

1|0
    0|0
    • Bu aamirde ne var niye seviliyor bu kdar?

• Ohaaaa babam yaşımda deyince uaşına baktım 51miş. Yuhhh ben 30 sandım.

• filmleri biraz eski o yüzden pek belli olmuyo ama cidden yaşını da göstermio

• hayat dersi verdıgınden sanırım bıde muzıkalli oldugundan olabılır eğlenceli

1|0
    0|0
  • Kendilerine özel tarzları var ve sıcak içten güzel temalar...

1|0
    0|0
  • Çünküü hint filmlerinde genelde toplumsal konular da işleniyor ve çok ders vericiler. Ayrıca sürekli dans ve müzik içeriyor. Onların dansları çok eğlenceli ve komik bunlar benim hoşuma gidiyor. Bu yüzen izliyorum.:D

1|0
    0|0
  • Acıklı

1|0
    0|0
  • aamir khan severim hintli olarak ve çok güzel filmleri denemeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Mesela neden güzel?

• Teşekkürler

• rica ederim

Yükleniyor... ;