Kızlar, Romantik erkeklerden hoşlanır mısınız?

Edebiyat, kitap ve sanata düşkün, şiirler yazabilen bir erkek hoşunuza gider mi?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• hoşlanırım boş insan olmasın yeterki özellikle sanata düşkün olursa hatta ressam falan olursa ölürüm biterim :)

0|1
    0|0
    • Bu sitede demekki estetiği sadece madde ve cismaniyette arayanlar yokmuş :)

• kızlar genelde hep bir korunma iç güdüsü sahiplenme iç güdüsüyle sert mizaçlı iri yarı biraz sözünü dinleten tiplerden hoşlanır halbuki bu gençken kanın kaynadığı dönemde önemli sonrada evlenince bir öküzle evlendiklerini düşünürler her gün benim için iki kelime konuşabldğim bana bişeyler katabilen insan önemlidir dar kalıplara girmiş insan değil sanatsever kadının ruhunuda okşamayı bilir onu mutlu etmeyide bilir ona saygı duymayıda

• Kesinlikle. Katlıyorum

Kızlar Ne Diyor 11

• Hoşlanırım

0|1
    0|0
  • Sürekli şiir kitabı gibi konuşmadığı sürece hoşuma gider

0|1
    0|0
  • Merhaba naber foto at diyenlere oranla kat ve kat daha iyidir. Obur turlu olanlar uzak dursun

0|1
    0|0
  • Yani tabi ama öylesi çok az.

0|1
    0|0
    • Profil resmindeki Helena Bonham Carter'ın oynadığı 2013 yapımı güzel bir film var. "The Young and Prodigious T. S. Spivet" adı. Çok güzel ve kaliteli bir film. Tavsiye ederim

• Edebiyatı, özellikle de şiiri seven insanlarla daha iyi anlaşıyorum. 😊

0|1
    0|0
  • erkek tokalaştımı elin acıyacak..

karşıma geçip bana şiir okumaya kalkan erkeğin ağzına çorabımı sokarım kalır öyle .. sert olsun mümkünse..

0|0
    0|0
    • Sertliğini yatak odasında gösterir.

• Fazlası sıkıcı oluyo ya

0|0
    0|0
    • Bazen bir tiyatroya gitmek, bir sanat galerisinde dolaşmak hayata sıkıcılık değil, renk katar bence

• Bazen diyosun. Bazen sıkıcı olmaz tabi

• hayır hiç bana göre değil.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Romantikten hoşlanmam da yeteneğini her zaman takdir ederim, gözumde yeri büyüktür

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;