PALTO -Kısa film İlk deneyimim. Yorumlar mısınız lütfen?

Biraz sabredin başlangıç belki iyi olmayabilir ama görüşlerinizi merak ediyorum şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler.

8|3

Kızlar Ne Diyor 55

Erkekler Ne Diyor 53

• filmde hikaye anlatmaktan daha önemli olan tekniğin doğru kullanımı.

teknik yeterliyse hikayenin değeri o zaman belli olur.

emek veriyor oluşun güzel ama daha güzel görüntüler elde edersen daha tekniğine önem vererek hikayeni daha fazla kesime aktarabilirsin.

0|0
    0|0
  • seslendiren arkadaş iyi. daha iyi bir içerik bulabilirsin. uğraşa uğraşa işte, beğenmedim yolun açık olsun umarım anlatacak güzel şeyler bulursun. denemeyi bırakma.

0|0
    0|0
  • Çok çok eski stil çok hoş. yumuşak geçiş isteyen arkadaş varmış,50 60 yıl önceki filmlere baktığında aynı böyle olduğunu görecek. benim filtreden bu mevzular "kişilik bölünmesi yaşayan" "kafasının içinde kendinden bir tane daha taşıyan" birini canlandırman olarak geçti. ya da kendimi buldum bilmiyorum. O "su sesi" detayınla tam anlamıyla eski imajı yakalamışsın. senden olur babayiğit. senden olur. devam.

0|0
    0|0
  • Eline sağlık. Acemice gayet normal. Konuşmaları geçip sadece görsel yapsaydın daha güzel olurdu. Altyazı kullansan mesela ve iyi bit senaryoya ihtiyacın var.

0|0
    0|0
  • Short film nedir ya :D

0|0
    0|0
  • burda kötü diyen arkadaşlar hayatlarında hiç kısa film çekme gayreti göstermişler mi acaba? Kardeşim, başarılar benden iyi olduğun kesin:)

0|1
    0|0
  • Emeğe saygı !

Ama ben birşey göremedim. İlk olmasına yoruyorum.

Ellerine sağlık

0|0
    0|0
  • Gogol'un Palto' sundan mi esinlendin?

0|0
    0|0
  • Norml

0|0
    0|0
  • Çok güzel dostum emeğine sağlık, edebi eser havası olmuş sanki ama tek kusurun konuşan ses fazla anlaşılmıyor belki de geleceğin François Truffaut'u olursun :)

0|0
    0|0
  • müzik ve arkadaki konuşan reyiz ağlattı xd

0|0
    0|0
  • Bence gayet güzel olmuş. Başarılar usta.

0|0
    0|0
  • Biçim ve teknik açıdan çok hoşuma gitti. Emeğine sağlık, güzel olmuş..

0|0
    0|0
  • Trainspotting 'in etkisinde kalmissin

0|0
    0|0
  • Emege saygi

0|0
    0|0
  • Sinema TV okuyorum bende kısa film çekmeyi düşünüyordum bu fikir vermesi için iyi oldu müzikler güzelmiş.

0|0
    0|0
  • Fena değil.

0|0
    0|0
  • üzülmenizi istemem ama doğrusu kötü berbat

0|0
    0|0
  • Kaşık ben gönderıcem sırf kasık ıcınse hersey :D

0|0
    0|0
  • fikir güzel izlerken pek sıkılmadım ama teknik açıdan nasıldır bilemem