Kemal SUNAL yaşasa nasıl bir film çekerdi sizce?

Kemal SUNAL yaşasa nasıl bir film çekerdi sizce?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dramda oynardı.

0|0
    0|0
    • Olabilir
      Çok güzel komedi film yapabilirdi kendi gibi birini yetiştire bilirdi.

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisi ağır bir kronik solcuydu. Tıpkı yakın dostları Müjdat Gezen, İlyas Salman, Uğur Dündar gibi hükumet düşmanlığı ve İslam düşmanlığı içerikli filmlerde oynar, her fırsatta Erdoğan'a saydırırdı... Bu sebepten halk tarafından, bugün sevildiği kadar sevilmeyen bir adam olarak devam ettirirdi yaşamını... İyi ki zamanında ölmüş, onu halen iyi hatırlıyoruz. Yoksa hain diye anacaktık..

0|0
    0|0
    • Sorduğum sorunun hangi harfini anlamadın?
      Ben sana kemal SUNAL kim demedim
      Kemal SUNAL'ı anlat da demedim.

• Bende diyorumki sana burada siyaset konuşmuyoruz burada onun arkadaşlarını karakterini konuşmuyoruz burada yaşasa ne tür film çeker konuşuyoruz sen siyasete girdin adama hain dedin bunlar konumuz değil.
      Sen anlamamak da ısrar ediyosun.
      Sen muhatabım olamazsın benim kapasite problemi , nerenden anladın burası ortak bir platform böyle konuşma yetkisini sana kim veriyo?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kötü hayatta insanlari güldürürdü

0|0
    0|0
  • Suriyeli çocukları filme alacağı kesindi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle konuşmadan güldüren büyük ustaya Allah'tan Rahmet diliyorum, mekanı Cennet olsun.

Yanlış hatırlamıyorsam Propaganda filminin devamı olan 2. seriyi çekmeye giderken uzaçkta kalp krizi geçirmişti. Eğer şu an da yaşıyor olsaydı tahminim Propaganda 3'ü çekiyor olabilirdi. Çünkü çok sevildi film ve 2. serisi çekilmeye karar verilmişti.

0|0
    0|0
    • Trabzon hava limanında kalp krizi geçirdi ve vefat etti. Allah rahmet eylesin. Uçak korkusu vardı ve uçağa binmek nasip değilmiş. Propaganda filminde oğlu ali sunalla birlikte oynamıştı evet bencede devamını çeke bilirdi ama komedi üzerine okul açar ve eğitim verebilirdi. :-)

• Valla okulunuda açsa kimse onun gibi olamz kardeşim. Yani düşünsene hala hangi filmini izlese sanki ilk kez izliyormuşuz gibi gülüüyoruz. Günümüz filimlerinden örnek verecek olursak Recep İvedik 2 sefer izlesek 3. kez artık bayat tadı vermeye başlıyor. Ama Hababam Sınıfını kare kare hatırlayabilmemize rağmen hala aynı kahkahayı atıyoruz ve yine diğer tüm filimlerinde. Allah tekrar gani gani rahmet eylesin büyük ustaya.

• Çok doğru bir tesbit aynı kafadayız ortak bende bunları düşünüyorum.
      Hatta hemen hemen herkes bu düşüncede bence.

• Star wars klon savaslarini o cekerdi :D :D aklima ilk o geldi.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • her şey yakışırdı

0|0
    0|0
  • tüm filmlerini sevdiğim, usta bir komedyendir.

0|0
    0|0
    • Ben daha kimseden duymadım şu filmi kötü diyen çok başarılı bir insandı.

• benim böyle bir huyum var. önsezi. peki yanılmış mıyım? ama doğru söyle.

• Yanılmamışsın çok doğru bir secim 😉

• Tekvando üzerine

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;