Cinsel içerikli kitaplar kızları mazoşistleştirir mi?

Grinin Elli Tonu üçlemesi, Crossfire serisi, Gözlerindeki Canavar ve Gabriel'in Cehennemi gibi kitapları duymayan insan pek yoktur diye düşünüyorum. İçeriklerden de anlaşılacağı gibi sert bir ilişki, kızın erkek karşısında güçsüz yani onun her eğilimine boyun eğme kabuliyeti, kızsın ama sevsin, hatta dövsün, bir fahişe gibi davranabilirken 'benimsin' diyerek bağrına bassın tarzında bazı özellikler mevcut. Lütfen kızlar dürüst olun. Bu düşünceyi kabullendiğinizi, manipüle edildiğinizi hissediyor musunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi dostum o dediklerinin yazarları bir kere yabancı. Yani avrupalı bir erkeğin içinden geçirdigi sapıklıklar kaleme alınmış ortaya o tip kitaplar çıkmış. Bizde durum farklı. Şöyle ki: Mesela avrupalı bir yazar erotik bir sahne yazmaya kalksa 3aşağı 5 yukarı şöyle olur'' Genç hose belindanın incecik belini haşince kavrayıp , kıvrımları bir kuğuyu andıran kalçalarını sert ve nasırlı elleriyle okşuyordu'' ama aynı kitabı bir Türk erkeği yazmaya kalksa şöyle olurdu ''Hüsamettin abazanlıktan semerini kemiriyordu, bir an evvel donunu indirip karşısındaki avrada çakmak istiyordu. Avradın da maşallah bir gtü vardı ki karrrrrrpuz gibi mübarek.'' onların derdiyle bizimkini anlıyorsun degil mi?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendi adıma konuşursam hayır, o tür kitaplardan da nefret ediyorum. Son zamanlarda kadının daha ezik olduğu, erkek tarafından aşağılandığı ilişki türleri romantize edilerek aptal olan kadınlara bu tür ilişkileri normal kabul ettiriyor. Sağlıklı bir durum değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Alakası yok

0|0
    0|0
  • Sapkın insanların yazdığı kadınları erkeğin şişme bebeği gibi gösteren saçma salak kitaplar.

0|0
    0|0
  • Hayir canim ne alakasi var :))

0|0
    0|0
  • mazoşistlerştimrez yoldan çıkarır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle! Bu tür kitaplar kadınları sadece bir seks objesi gibi gösteriyor

0|0
    0|0
  • Belli olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;