Family Ajans hakkında bilgi, güvenilir mi?

Merhaba Arkadaşlar bugün kaydoldum aslında Kaydolma amacım bir çok kişi Family Ajans hakkında forumlarda bilgi arıyor fakat çoğu 2011/2013 yılları arasında girilmiş entryler Bugün 04.04.2016 tarihinin Family Ajans hakkında güncel bir başlık paylaşacağım;
Family Ajans'a 01.04.2016 tarihinde başvurdum 02.04.2016 tarihinde onaylandım ve çekim için 03.04.2016 tarihinde stüdyoya davet edildim gerçekten çok güleryüzlü insanlar. Öncelikle bir form dolduruyorsunuz ( eğer banka kartınız yoksa size bir tanıdığınızın IBAN numarası gerekiyor ücretler bankaya yatırılıyor ) formu eksiksiz doldurduktan sonra yetkililere veriyorsunuz daha sonra manager'iniz formu inceliyor ve sizinle görüşüyor ( bu arada sadece oyuncu olmak değil sunucu, ses sanatçısı gibi seçeneklerde var formda, sizin hayaliniz hangisiyse onu işaretliyorsunuz ) sonrasında çekim odasına gidiyorsunuz fotoğraflarınız çekiliyor çekimler tamamlandıktan sonra biraz bekliyorsunuz dizilere çağırmaları için bu kadar basit arkadaşlar kendinize güvenmeniz yeterli gerçekten zor diye birşey yok Oyunculuk benim çocukluk hayalim sonunda cesaretimi toplayıp başvuru yaptım sizde şansınızı deneyin kader diye birşey yok hepimiz kendi geleceğimizi çizeriz, kendimiz yaşarız, kendimiz severiz, kendimiz ağlarız. Bu arada Family Ajansla birlikte 5 ajansa daha başvuru yapmıştım fakat Family'den telefon bekliyordum diğer ajanslara kesinlikle güvenmiyorum hele ki çekim ücreti 300+ tl diyenlere güvenmeyin bunlar sadece para tuzağı. Family Ajans 75 tl karşılığında 1 senelik kayıt oluşturuyor ve bu 1 sene içerisinde kendinizi ne kadar iyi gösterirseniz geleceğinizi o kadar parlatırsınız. Forumlarda Ajansları kötüleyenleri dikkate almayın. O kişiler ''hemen'' profesyonel oyuncu olmak istedikleri için ve böyle birşey mümkün olmadığı için o şekilde entryler giriyorlar. Kendiniz olun, kendinize güvenin, kendinizi sevin. ( Sete çağrıldığımda yaşadıklarımı buraya editleyeceğim ) İyi günler.


1|2

Kızlar Ne Diyor 1

 • Hayır güvenli değil

  0|0
  0|0
  • Neden böyle düşünüyorsun?

  • evet sıze katılıyorum bende familye uye oldum cıddıyet var guler yuzluluk var sormak ıstedıgınız her soruyo yanıtlayacak kadar guven verıyorlar aklımda tek soru ısaretı kalmadı senelerin ajansı kanıtlama cabaları bıle yok dıger ajanslar gıbı mesaj atıp bılgı vermıyorlar sız basvuru yaparsanız arıyorlar rahatsız edıcı hıc bır seyle karsılasmadım hatta ılk projemede haftaya baslıyacagım bana sorucak olursanız kesınlık turkıyede tek family ajans baska ajanslarla bıle kıyaslamayın.

  • bende familye uyeyım hıc bır sekılde hıc bır konuda sorun yasamadım guvenılır cıddı bır fırma tavsıye ederım turkıyede en basta gelen ajans bir sürü bırıncı oldugu yıl var bir cok projede family üyelerini oynattı bende reklam cekımınde rol aldım.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...