Hangi Güney Amerika ülkesinin kahvesi daha iyi oluyor?

hangi güney Amerika ülkesinin kahvesi daha iyi oluyor ? nerelerde içilir ? yani hangi cafelerde ne öneriyorsunuz

0|0
1129

En İyi Kız Görüşü

• herkes uluslararası kahveciymiş meğersem.

1|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• kolombiya..

0|1
    0|0
  • brezilya zaten kahve ordan cikmis, ana vatani Brezilyadir

2|0
    1|0
    • Yanlış biliyorsunuz.

Kahvenin ana vatanı Afrika da bulunan Etiyopya'dır ilk keşfediliği zaman ilaç olarak kullanılmış ve mucize bitki olarak tasvir edilmiştir, oradan zamanla yayılıp Arap yarımadasına geçen kahve ilk defa günümüzdeki şekliyle bir içecek olarak kullanılmış ve Arapça kökenli "Qahwah" adını almıştır ki bu da zamanla Arap tüccarlar tarafından dünyanın dört bir yanına yayılıp "caf�, caffe, koffie, coffee, koffie, kaffee, kahve" gibi isimler almıştır.

• valla emrecim türk kahvesi ve nescafe dışında bir kahve içmiyorum

2|0
    0|0
  • Robert's Cafe'de her ülkenin kahvelerini bulabilirsin,gerçekten iyi yapıyorlar,İstanbul'da çok yerde şubeleri var

0|0
    0|0
  • Yemen.

Nedir bu batı hayranlığı :)

0|0
    0|0
  • puerto rico,maybe?

0|1
    0|0
  • Kuba

0|0
    0|1
  • Brezilya, Kolombiya, Venezuela Kafe olarak ise kesinlikle Rei Do Mate.

0|0
    0|0
  • Brezilyanın

0|0
    0|0
  • Sadece Ekvador ve Brezilya yı biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Brezilya

0|0
    0|0
  • Akşamları Paraguay kahvesi içmeden uyuyamıyorum.

1|0
    0|0
  • ben costa rica, colombia, brazil tercih ediyorum espresso ya da latte için. türk kahvesinin yeri de ayrıdır. fakat cafe tavsiye edemem.

0|0
    0|0
  • Sadece G.Amerika değil ; 3.dünya ülkelerinin nerdeyse tamamının kahveleri ünlüdür..Kolombiya-Kamboçya-Bolivya vs vs...Robusta kahvesi diye aratıp,içersen keyif olursun..;) nerdeyse Tüm kahve zincirleri satıyor..(Starbucks,K.Dünyası vs. hepsinde çekilmemiş olanları bile var..)

0|0
    0|0
  • Türk kahvesinden başka bişi içmedim nedense merakda etmiyorum :) türk kahvesi ilacım her sabah her sabah

2|0
    0|0
  • Hawai adalarından içicen kahveyi çok değerli gr mı altın değerinde cok güzel bir kahve Cukulata tadından tut pekmezlısine kadar yapıyolar karamelli çilekli süper ;)

0|0
    0|0
  • şuan dünyanın en iyi kahvesi endonezyada üretilen "Kopi Luwak" olduğu söylenmekte. ingilterede bir fincanı 50 sterline satılıyor buda yaklaşık 125 tl.

1|0
    0|0
  • Brezilya ve Kolombiya. Ayrıca Yemen hepsiyle yarışır.

0|0
    0|0
  • colombia kahvesi güzeldir...

0|0
    0|0
  • Kolombiya kahvemi içmeden güne başlayamıyorum

0|0
    0|0
  • hepsini denemedim ama brezilya güzel

0|0
    0|0
  • Brezilya kahveleri en iyisi ve starkbucks öneriyorum :D

0|0
    0|0
  • tchibonun guatemalası. ya da kahve mania varsa etrafta git orda guatemala iç çok lezzetli

1|0
    0|0
  • brazilya and jamaika! my from cyprus gaziosmanpaşa (:

0|0
    0|0
  • guru gahveci memed efendi :PP

1|0
    0|0
  • starbucks nescafe jacobs hangi ülkeye aitse o ülkeler işte

1|0
    0|0
  • birleşik arap emirlikleri :D

0|0
    0|0
  • Bolivya

1|0
    0|0
  • Kolombiya kahvesini katkısız acı haliyle içeceksin. daha da üstüne kahve tanımam...

0|0
    0|0
  • kolombiya benim bildiğim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor... ;