Kitap okurken nasıl okuyorsunuz?

Ben cok sabırsızım. Okumaya başlayınca hemen bitireyim başka kitaba geceyim istiyorum

1|0
157

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kitap okumuyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Nasıl bir kitap olduğuna bağlı. Genel kültürümü geliştirecek bir kitap ise her akşam okuyorum. Çabuk bitireyim derdinde olmuyorum. Sonra okuduklarımı aklımda tutamıyorum, çok fazla bilgi olunca beynim herkesin ki gibi bir yerden sonra error404 veriyor. Roman olunca hemen bitireyim derdinde oluyorum çünkü genelde "acaba ne olacak?" Diye düşünmeden edemiyorum.. Bu sebepten dolayı roman alınca haftasonu için vakit ayırıyorum ve arkadaşlarımı ekiyorum. Ki en son 3 ay önce roman okumuştum genelde tercihim diğer kitaplardan yana oluyor.

0|1
    0|0
  • Çok sıkıntılı oluyor. Önce çok istiyorum başlamayı bırakıyorum sonra ortalara doğru yardırıyorum bırakınca da başlayamıyorum. Şu an 700 sayfalık kitabımı nasıl bitireceğim kara kara düşünmekteyim.

0|1
    0|0
  • genelde bende de öyle oluyor çünkü okunacak çok fazla kitap var lakin bu mantıkla da okuyunca bir şey anlaşılmıyor.
    zira sonrasında ''sen misin acele eden, al sana'' diye dersler bastırınca 2 aydır kitap okuyamaz oluyor insan

0|0
    0|0
  • Bende öleyim sindire sindire değilde hemen bitirmek sonunu görmek istiyorum..
    Korkuyorum dünyada ki bütün kitapları okuyamıyacak olmamdan sanırım bu yüzden bu sabırsızlık...

0|1
    0|0
  • Oturarak, uzanarak okurum.
    Bazı kitaplar yaya yaya bitirilir bazıları gecesinde..

0|0
    0|0
  • bendde oyle

0|0
    0|0
  • Ben bir kitabı okuyana kadar canım çıkıyor

0|0
    0|0
  • Ben uzun zamanda okuyorum şu sıralar. Keyfini daha çok alıyormuşum gibi geliyor sanki ben okurken kitaptakiler film gibi, oyuncular olayları canlandırıyorlar. Ben okumayı bırakınca duraklıyor film. Sonra yine başlıyor falan, hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim

0|0
    0|0
  • okuyamıyorum 2. sayfadan sonra ben vefad

0|0
    0|0
  • O kitabın türüyle değişiyor polisiye romanlarda bende öyle hemen bitirim istiyorum merak ediyorum çünkü ama her kitap aynı etkide değil tabi ya da aynı şekilde okunmuyor bazılarınıda böyle yaya yaya sindire sindire okumak gerekiyor

0|0
    0|0
  • Anlayacak şekilde okuyorum. Tabi kitabin türüne de bağlı

0|0
    0|0
  • Önce ilk sayfayı, sonra da son sayfayı okuyup kitabı kapatırım.

0|0
    0|0
  • Bende hizli okurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kafamdaki karakterleri canlandırarak yanında sigara ve çayla

0|0
    0|0
  • Amuda kalkarak bro

0|0
    0|0
  • normal uzanarak

0|0
    0|0
  • önce sıcacık bir duş alırım knk sonra yatağa uzanır elime kitabımı alırım malum uykum gelcek duştan sonra uyumanın keyfi başka knk

0|0
    0|0
  • ben okumaya başladımıydı bıtırmeden bırakmam

0|0
    0|0
  • Zamana yayyiyorum bazen iki kitap okuyorum degisik durumlar

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;