Aldıgım kitap içime sinmedi, okuyan var mı?

Orhan pamuk-kırmızı saçlı kız adlı kitabı aldm ama içime sinmedi. okuyan var mı, güzel mi? içimi rahatlatan bişiler söyleyin nolur

• Güzel
    A seç
  • Berbat
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• Orhan PAMUK diyoruz ve çıkardığı esere bakıyoruz koca bir hayal kırıklığı.. 1. Bölüm heycan içerisinde geçerken 2. bölümde artık olayların sonunda neler olabileceğini rahatlıkla anlıyorsun. 3. bölümde zaten romanı kurtarmaya çalışarak mahvetmiş gereksiz bir yerden giriş yapmış.. Sürekli olarak batıda oğul babayı doğuda baba oğulu öldürür diyerek iyice sıkıcı hale getirmiş kitabı.. Eğer ismine bakarak içerisinde destansı bir aşk olacağını düşünüyorsan hiç okuma koca bir hayal kırıklığı yaşarsın...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Berbat

0|0
    0|0
  • Ben sevmedim !!! Ama bu benim fikrim

0|0
    0|0
  • Orhan pamuk mu berbat

0|0
    0|0
  • Berbat

0|0
    0|0
  • okumak hiçbir şey kaybettirmeyecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok güzel kitap okudum gayet güzel

1|0
    0|0
  • Bizim edebiyatçımız Orhan Pamuk'u çok sevdiğini söyledi yani önceki eserlerini falan bayağı beğenmiş ama geçen gün bize bu kitabı gösterdi. Beğernmediğini söyledi. İlkokul çocuğu bile okumaz falan dedi...

0|0
    0|0
  • Bence sen bırak o kitabı.. Çünkü kitabın üzerini bile doğru okumamışsın... Kırmızı saçlı Kadın olacak o :)) Kız değil ! Bırak bırak :))

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir seçim yapmışsın, okumadım ama kitap hakkında kötü şeyler duydum. İade ya da değişim şansın varsa hiç durma derim.

0|0
    0|0
  • Okumadim

0|0
    0|0
  • bir güzellik yapıp bana hediye edebilirsin sevindir şu garibi be iki gözüm

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;