Çok kitap okuyunca yalnızlaşma gibi bir huyunuz var mı?

Ben kitap okuduğumda garip bir şekilde yalnızlaşıp, kimseye ihtiyaç duymam. Tek başına gezmeye çıkarım, daha çok eğlenirim. Bunun kitap okumakla ne alakası var bilmiyorum ama bende böyle oluyor. Sizde de oluyor mu bu?

6|3
107

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kitaplarla karsilikli ask yasiyorum resmen :) guzel bir soru olmus bunu bende fark etmistim canim

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Tam aksine kitap okuyunca açılıyorum ama sorun şu ki hiç okumuyorum 😁

1|0
    0|0
  • okusamda yalnızlaşsam

1|0
    0|0
  • Kitap dostun oluyor

1|0
    0|0
  • Hayır broo

0|0
    0|0
  • Ben okumuyorum yine yalnızım

0|0
    0|0
  • Ben hep yalnızım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Oluyor, yalnız hiçbir yere gitmezken kitabımla bir yerlere gidip okurum tek başıma.

1|0
    0|0
  • Biraz asosyallik oluyor

1|0
    0|0
  • Kendimi hayattan soyutladığım oluyor, evet.

0|0
    0|0
  • Evet. Oluyor

0|0
    0|0
  • evet..

0|0
    0|0
  • Evet kimseyle görüşmeden sabahtan akşama kadar kitap okuma gibi bir huyum var

0|0
    0|0
  • Kitablar kalb kirmazlar. kitab okudukca diger insanlar sig ve kucuk dusunen insanlar olarak geliyo. kitab yazari gibi birini bekliyosn ( evlenmek ) icnde. ôyle yazar gibi derin okyanus gibi insanlar yok malesef cevremde. senin zekani nede okuduklarini anlamadgn icnde yanliz oluyosun. bnde tek tabancaym. ve kendi bazen tek kisilik ordu gibide goruyorm. ûzulunce avm lerde kitabcilara kosarm hmn saatlrce okurum mutlu olurm D& R da bulanlrsn bni. sen hangi kitablari okursn mesela

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarım hep bundan dem vururlardı, kitapların beni yalnızlaştırdığını düşünürlerdi. Haklıydılar yani yalnızdım ama kendimi hiç yalnız hissetmiyordum. Ve şimdi okulumu değiştirdiğim için arkadaşlarım yok, kitaplarım var.

1|0
    0|0
  • Bende de öyle oluyor ve ben hep kitap okurum. Kısaca dramımı okudunuz.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;