Istanbul yakınların da...

istanbul yakınların da güzel zaman geçirecek ve bir bayanın hoşlanabileceği bildiğiniz bir yer varmı...

gezmek iki günlük kendi mi oda ya kapatmak gibi bir düşüncem yok bir birimize zaman ayırmak istoyorum...

iyi vakit geçirmek için...

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Ağva ... Sessiz sakin ufak bir dere..(içinde tekne turu yapılabiliyo)..derenin denizle birleştiği yerde deniz feneri ve karadenizin çılgın dalgaları..derenin kenarındaki oteller de bahçelerinde salıncak,odalarda şömine filan...başbaşa sakin bir kaçamak..(istanbula 1-2 saat uzaklıkta,şile ye doğru)

0|0
    0|0
    • umarım işine yaramıştır..teşekkürler..;)

• iyi iyi sevindim..:) ben gideli 4-5 yıl olmuştu ama hala aynı tadında mıydı bilmiyorum..

• senin damakta nasıl bir tat bıraktı biliyorum ama bende bıraktığı... tat düzeldi...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• İstanbulda yasıyorum bir bayan olarak istanbulda oteller cok hesaplı degıl bas basa guzel vakıt gecırmek ıcın adalarda cok guzel oteller var bu mevsımde cok pahalı degildir ya da bas basa agva cok hos olabılır bır arastırmanı onerırım cok sevınecegıne emınım ıstedıgın her sey oralarda var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• büyük adaya gidin. harika zaman geçirirsiniz... bir çift için herşeyiyle güzel bence...

0|0
    0|0
  • paradan haber ver sen İstanbul senin

0|0
    0|0
    • parayla alakalı bir sıkıntı yok... ama İstanbul içi değil kardeşim... dışı bir iki saatlık mesafede falan...

Yükleniyor... ;