Sizce Fotoğraf / Montaj Sanatında Nasılım?

Arkadaşlar herkese merhabalar.

Öncelikle şunu söylemek isterim ki, foto çekimine karşı merakım var. Gezmeye karşıda öyle böyle merakım yok. Note 4 kullanıyorum şuanda ve her güzel gördüğüm şeyin fotoğrafını çekiyorum.

Sizlere göstereceğim fotoğrafların hepsini ben çektim ( 1 tanesi hariç, fotoda ben varım zaten :D ) .

Fotoğrafların çekim yerleri : Çek , Slovakya , Macaristan ve Viyana'dan karışık fotoğraflardır.
( İnstagram takip için : instagram. com/hamzaunsal )

Sizce Fotoğraf / Montaj Sanatında Nasılım?

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Başarılar diliyorum öncelikle. nacizane fikrim ışık yetersiz kalmış gibi isoyu arttırabilirsin. bu arada çok hdr olmuş fotoğraflar biraz daha doğal bırakabilirsin ☺onun dışında kompozisyonlatı yakalamaya çalışıyorsun. Bu güzel bir şey. Daha iyi olursun biraz daha çabalarsan ☺

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Harikasin bu nedir masallah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel işler olmuş, eline sağlık dostum. Ancak bir önerim olacak, biraz daha ışıkları arttırarak final sürümünü tamamla genel atmosferler aydınlık karelerde bile biraz karanlık olmuş. Yani detayları karartı öldürüyor. Onun dışında gayet başarılısın.

0|1
    0|0
  • Yeminle hatırlıyorum lan ben bunu bir kez daha gördüm. Yeter artık sormayın gözünüzü sevem vallahi üzülüyoruz ya:((((

Cayırt

0|1
    0|0
  • Usta 10 numarasın bendede Prof makina var ama işte Shop yeteneği yok

0|1
    0|0
    • Prof makinenin zamanı bana da gelecek ama hayırlısı :/ .. Teşekkür ederim bu arada :)..

• Gelişebilir ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;