Benim için efsane olan filmleri/ animeleri/ dizileri tekrar izleyesim var, sizin öneriniz var mı peki?

Sao, death note, spartacus, the fades, 3 idiots, benjamin button, forest gump gibi efsane niteliği taşıyan yapıtları tekrar izleyesim var. Bu listeye daha başka ne katsam acaba?

0|0
154

En İyi Kız Görüşü

• death note, 3 idiots kısmına katılıyorum :D
    benim efsanelerim de
    lovely complex
    one outs
    GTO
    morrie ile he salı
    burada olan burada kalır

0|1
    0|0
    • Lovely complex ve guilty crown u ekliyorum o zaman listeye :D

• Ha ahaha tamam :D bir an gto diyince farklı bir şey anladım sanmıştım :D lovely Complex diyince aklına başka bir anime daha geliyorsa izlemeye değerdir, bunu tavsiye olarak alacağım :)

• Tavsiye edebileceklerimin çoğunun ismini unuttum.. Ah bu japonlar neden direk olarak Türkçe isim koymazlar ki animelerine :)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Ghajini, sihirbazlar çetesi, fight club, 96 saat, inception. Bunlarda iyi bence ve zevkine uyacağını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Vampire Knight, Shingeki no Kyojin, HellSing
    Interstellar, The Martian, I Origins, The Others
    Bu benim fix listem. :)

0|1
    0|0
    • Attack on titans ı ve hellsing i ve I origins i zaten tekrardan izledim :D The martian ile the others a bakınacağım hemen, teşekkür ederim :)

• Rica ederim

• Prestij-fight club, kanlı elmas, oceans eleven, limit yok, kuzuların sessizliği, schindler'in listesi... daha çok ama aklıma gelenler bunlar

0|1
    0|0
  • Efsane dedin aklıma direkt Titanik geldi.. Pearl Harbour da tavsiyedir.

0|1
    0|0
  • V for vendetta'yı 8 kez izledim. İnception'ı da 5 falan. You are beautiful diye bir kore dizisi vardı, bunu da 3 kez izledim. Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku filmini 3 kez, Lucy filmini dün ikinci kez, izledim. Genelde filmleri tekrar ederim, tek tekrar ettiğim dizi You are beautiful :) haa ara ara Ağır Roman'ı da izlerim :)

0|1
    0|0
  • Malesef pek bilmem ben yaa :/

0|1
    0|0
  • Dil kulübünde hocamız hangi flimi izleyelim dediğinde Forest Gump deyip duruyorum hala izlemedik azimle onlara da izleticem ben 6 defa izledim :D asdfg

0|1
    0|0
  • Bence izle ben sevdiğim şeyleri tekrar izlerim güzel oluyor

0|1
    0|0
  • Eternity and a day, 12 angry man, nemfomania, pulp fiction, turtles can fly , kaybedenler kulubu 😆

0|1
    0|0
  • pre destination
    la guerre est declaree

0|1
    0|0
  • Godfather serisi, içimdeki yangın, ejderhanı nasıl eğitirsin serisi, luck, inception, sihirbazlar çetesi, the revenant... daha epey var ama izlemediysen bunları bir izle derim.

0|1
    0|0
  • Anime olarak mirai nikki, elfen lied film ise genelde marvel izlerim ama "fanaa" izleyebilirsin

0|1
    0|0
  • Fight clup

0|1
    0|0
  • death note dramasini izledinmi cok hosyma gitmisti benim

0|1
    0|0
    • Şimdi duydum. İzleme listesine aldım hemen mutlaka izleyeceğim :)

• bide the brothers karamazanov drama japonca oda cok guzel dosteyevski romanindan

• Not aldım bunlarıda :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;