Korku/ Gerilim Filmleri

Korku filmleriyle çocukluktan başlayan bir izleme alışkanlığım var. Bu yüzden artık korkamıyorum bile diyebilirim. Hatta kanlı filmleri aşmış bulunmaktayım; psikolojik gerilim arıyorum. Şimdiye kadar Rosemary's Baby, Shining, Psycho gibi filmler izledim. Aynı şekilde önerebileceğiniz kaliteli filmler nelerdir?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• korku filmi zevkin iyiymiş, evil dead, shutter, chakuskin ari, the thing, let the right one in falan izleyebilirsin

1|0
    0|0
    • the thing i indirdim, izlemedim. let the right one ini i de izledim; ama beğenmedim. Bakarım diğerlerine de mutlaka, teşekkürleer

• bunu kesin izlemmeişindir izle link

1|0
    0|0
  • 39. dosya..

1|0
    0|0
  • Teksas Katliamı

0|0
    0|0
  • Grotesque

bu filmi izle bende kendimi DİYANET İŞLERİ BAŞKANINA TESLİM EDERİM.

0|0
    0|0
  • ben bişey bilmiyom ne açarlarsa onu izliyom

0|0
    0|0
  • İşkence odası.

0|0
    0|0
  • kara dedeler die bir film war onu ızle bir gör

0|0
    0|0
    • Nedense Türk korku filmlerini sevmiyorum, üzgünüm. Ayrıca, bahsettiğin film amatör çekimlerin birleştirilmesine benziyor ki hiç tarzım değil.

• gercek yasanmısn olay onun icin oyle kamera kullandılar. nse 3 harfiler marid izle ya da dabbe 2 ya da the beyond izle yabancılar yaptı onu ya da Blair Cadısı ya da şeytan. ok by .d

• kedıcikkk :D

• Küre diye bir film vardı gerilim deyince aklıma hep o gelir . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Megan is missing diye bir film izledim korkunç değil ama psikolojik olarak çok yıpratıcı bir film.

Bir de Compliance diye bir film var ortadan ikiye çatlarsın, acayip sinirlerini bozuyor, psikolojik olarak durgun olunduğunda izlenmeli.

Bunlar korkunç film değil tabi ki, inan bana o kadar da korkunç bir film yok, bizim Türk musallat 1, 2 daha korkunç çünkü gerçek ya içindekiler insan tırsıyor.

Çok uğraşmıyacaksın korku filmleriyle valla.

1|0
    0|0
  • Bende daha küçük bir veletken başladım izlemeye. Dediğin filmler güzel gerçekten Exorcist , the omen , the changeling şimdilik aklıma gelen kaliteli yapımlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;