Grinin 50 tonunu izlediniz mi?

Aa evet evet biliyorum sapık damgası yiyeceğim ama umrumda değil. Ben filmin romantizm boyutuna bayılıyorum ve bu 2. İzleyişim.
Grinin 50 tonunu izlediniz mi?

Güncellemeler:
@Ölü-adam görüş paylaşır mısın?

1|2
74107

En İyi Erkek Görüşü

• Şu film bütün Bdsm cileri özenti ve normal insanlarıda Bdsm ci yaptı ya neredeyse izleyip özenmeyen yok şimdi bende o tarz şeylerden hoşlanıyorum desem burada özenti damgası yerim yani. Şu kıza yapılanları biz sevgilimize yapmaya kalksak bize sapık der SAÇMA. Adam multimilyoner ve multiyakışıklı olduğu için ne yapsa olay zaten konuda böyle fanteziye kayınca ister istemez etkileniyor kadınlar. Romantizm kısmına gelince aslında romantik olan birşey yok ortada sen orada romantizmi kendin kurguluyorsun filmin amacıda bu zaten ve tamamen ulaştılar bu amaçlarına :D Sapık damgası yemezsin bence korkma :D

1|0
    0|0
    • Femdomcular sevmiyorumuş bu filmi. Onlar tam tersini savunuyor. Kadınlar erkeği bağlayıp...

• Zaten kadinin kocasi bosanmis filmde yaptiklarini bana yapmiyo diye 😄😄

En İyi Kız Görüşü

• Önce kitaplarını okudum, sonra filmi izledim. Kitapta anlatılanlar ne yazık ki ilk filme tam olarak yansıtılamamıştı. Kitapların tamamında çok kötü bir çocukluk yaşamış ve daha sonrasında da kötü olaylar yaşayarak büyüyen yaralı, güçlü görünmeye çalışan ama aslında güçsüz, savunmasız, sevgiye muhtacı olan bir adam ve o adama bunları verebilen bir kadının hikayesi anlatılıyor. İki karakterinde farkları var ve ikisi birbirini tamamlıyor. Seninde dediğin gibi ben de filmin romantizm boyutunu seviyorum diğer sahnelerden öte. İlk filmi kitapla kıyaslarsam çok fazla beğenmedim. ikinci ve üçüncü filmin daha iyi olacağına inanıyorum ve heyecanla bekliyorum :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 106

• Filmden önce uyarlandığı kitabını okumuştum. Kitabın dünyayı kasıp kavurduğunu farkedince bende merak uyandırmıştı. Biraz araştırdım, çoğu yorumlar genel olarak olumsuzdu. İçinde BDSM ilişkileri de barındıran cinselliğin ön planda olduğu, bundan dolayı bu kadar ses getirdiği yönünde yorumlar vardı.

Sırf bundan dolayı bir kitap bu kadar hit olamaz diye düşündüm. Bir çok kimsenin gizli gizli okuduğunu duyunca ben de o kervana katıldım.

Öncelikle kitap oldukça akıcıydı, bir sonraki bölümde neler olacak diye merak uyandırıyordu. Özellikle Gray ve Anastasia'nın mesajlaşmaları keyifliydi. Bitirdiğimde kitap hakkındaki önyargıların yersiz olduğunu anladım.

Kitaptaki felsefe şuydu;
    Kadınların gözdesi bir erkeğin geçmişinde yaşadığı derin travmalar nedeniyle aslında ne kadar yalnız olduğuna, hayatına sürpriz bir şekilde giren kadının bu yaralı erkeği elde etmek, ona tekrar hayat vermek için gösterdiği azim ve çabaya şahit olduk.

Bu açıdan bakıldığında cinsellikten ziyade duygu doluydu. Duygunun olduğu yerde cinsellik de kaçınılmaz oluyor tabiki.

Ancak kitaptaki lezzeti filmden alamadım. Film kitaba göre duygusuz ve soyuttu. Anastasia'nın duygu ve hislerini bize geçiren iç sesini, filmdeki bakışlarında ve mimiklerinde hissetmek zor. Gerçi bu durum kitaptan uyarlanan her film için söylenebilir.

1|0
    0|0
  • Hayır.

3|0
    0|0
  • İzledim, saçma sapan bir filmdi. İşin cinsellik boyutu değildi saçma olan, bana herhangi bir şey katmadi bu yüzden de çok saçma geldi.

1|0
    0|0
  • izlemedim.. ama soundtrack şarkısı olan ellie goulding - love me like you do şarkısını her gün dinlerim.

2|0
    0|0
  • direkt prno izliyorum

1|0
    0|0
  • İzledim. Çok çok boş beleş bir film.

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • İzlemedım kanks

1|0
    0|0
  • hayır izlemedim

1|0
    0|0
  • İzlemedim.

1|0
    0|0
  • bu filmi p*rno değil ki sapık damgası yiyesin :)

1|0
    0|0
  • Su filme herkes sevgilisi ile gelmiş ben kankamla gittim 😢😢😢😢

2|0
    0|0
  • iğrenç saçma bir film

1|0
    0|0
  • Cinsel sahnelerini izlediğim doğrudur asd

1|1
    0|0
  • beklentiyi karşılamaktan uzak vasat bir yapıt.
    film demek fazla abartı olur maalesef film olamamış

1|0
    0|0
  • o film ne sapıklık nede romantizm üzerine çekilmiştir benim kendi şahsi fikrim ve yorumum şöyle evet herkes sapıklık ggadarlık falan diyorda filmden anlamıyorlar diyorum filmin ana maksadı hikayeyi anlatmaktir yorumumda şu gri sihay ve beyazın karşımıdır ancak çokca tonuda var bu filmdede adamın bazen iyi bazen kötü sürekli değişken bir tutumu bu iyi ve kötülükle yani siyah la beyazın yani girinin tonlarıdır sürekli değişkenlik göstermesini giri rengiyle benzerliğidir

1|0
    0|0
  • Bir şeyler yapılmak istenmiş ama olmamış. Yalnız filmi izlerken kendimden bir şeyler gördüm diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Niye sapik damgasi yiyeceksinki? Oyle dusunuyosan nymphomaniqc'i hic izlememen gerek. Ayrica kitabinida 100sayfa kadar okuduktan sonra bu kadar sacmaliga dayanamayip biraktim. Audiler, iphonelar, rolexler baska bir bok yok kitapta. Adam zaten mukemmel insan. Her halti yiyebiliyo ucak kullaniyo cok zengin cok yakisikli cok zeki super etkileyici. Mk kapitalizmi cahillere bunu satabildi ustune ustluk filmini yapip millete izlettirdi.

1|0
    0|0
  • Bence film bos geldi bana. Klasik aynı hikayeler. Zengin kız orta halli okumuş kıza asık olur. Tek fark yaratan sey sıradan seks sahneleri

1|0
    0|0
  • berbat bir film ya

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    86

Kızlar Ne Diyor 73

• Evet izledim.. alanında iyi hatta tek film. Olayı sadece cinsellik olarak görenler filmden hiç bir şey anlamamış olanlar. Akılları da sabah akşam bel altına çalışır bunların. Anlatılmak istenen çok başka, ben beğendim şahsen.

3|0
    0|0
    • Ya BDSM in doğası da anlatılmış da, o nedir adam mükemmel insan. Uçuyor kaçıyor her şey var. Biraz daha gerçekci olabilir dir. Daha doğrusu biraz daha az Hollywood olabilirdi.

• O kadar çok abartıyorlardı ki en sonunda izledim. Cinsellikten başka bir vurgusu olmadığını düşünüyorum. Ben beğenmedim.

1|2
    0|0
  • kimin ne diyeceğini takma istediklerini desinler ben izledim ve cinsellik olayı beni tahrik filan da etmedi etkilemedi etkilendiğim olay anastasia gibi bir kızın christian gişbi adama nasıl vurulduğu christian ın kıza verdiği tepkiler üzerine oldu

1|0
    0|0
    • İyi bari etkilenmeyen tek kişi degilmisim. Ben de diyorum bende mi anormallik var :)

• En az 3-4 kere izledim ve kesinlikle şimdiye kadar en çok etkilendiğim aşk hikayesiydi tüm kitaplarını okudum ve 2. Filmi sabırsızlıkla bekliyorum ayrıca jamie ve dakota nın oyunculuklarıda muhteşemdi bu filme erotik damgası vuran insanlar içerideki aşkı görmek istemedikleri için filme sadece cinsel bir obje olarak bakıyorlar ama kitaplarını kesinlikle tavsiye ederim christian a aşık olmamak mümkün değil

2|0
    0|0
  • izledimmm güzel buldum hayatta olan şeyler bunlar

3|2
    0|0
  • Izledim :D

1|0
    0|0
  • 2. film ciksa da izlesek

1|0
    0|0
  • Twilight serisinde bile daha çok romantizm var. 😃 bu film sadece 9 buçuk hafta filminin kötü bir kopyası.

3|0
    0|0
  • evet izledim. Sinemada izledim filmi izlerken kahkaha atıyordum düşün etkisini haha

1|1
    0|0
  • İzledim

1|0
    0|0
  • love me lıke you doooooooo :D la la la love me :D şarkıyı hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • Kitaplarını okuyanlar bile varmış.
    Erkeklere gün doğdu... kazlar şimdi filmin etkisinde kalıp önüne geldiğinin koynuna atlayacak. İşin kötü yanı ikinci bir filmin daha geliyor olması...

1|0
    0|0
  • izledim sapıklıkla alakası olduğunu düşünmüyorum adam yaşantıları yüzünden böyle ben üzülmüştüm açıkçası

1|0
    0|0
  • Kitabı filmden daha başarılı.

1|0
    0|0
  • İzledim güzel değil, saçma sapan bir şey.

1|1
    0|0
  • Hayır izlemedim

1|0
    0|0
  • Güzeldi
    Sakin kafayla baştan izlemeyi dusunmuyorum değil

1|0
    0|0
  • Ben izleyemedim düzgünce
    kitabini var sarmadi begenmedim cok sıkıciYdi😕🚬

#rr