Kitap okurken altini cizermisiniz?

Kitap okurken onemli bir bilgi olur guzel bir soz olur altini cizermisiniz yanina notlar alirmisiniz? Sırf bu yuzden kitaplarimi bagislayamiyorum.

0|0
208

En İyi Kız Görüşü

• Altını çizmek sana verdiği mutluluğu belirtmenin en güzel teşekkür etme halidir :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Franz Kafka'nın bir kitabı vardı. Yalnızlık sahip olduğum tek şey, incecik bir kitap ve madde madde yazılmıştı. Orda beni anlattığını düşündüğüm maddelere ufak işaretler koymuştum bir kere. Başka tek bir kitabımda tek bir iz hatta kırışıklık yoktur. Sayfanın kenarını kıvırmam bile. Kitaba zarar vermemin ona ihanet olduğunu düşünürüm. Kapakları çatlamasın diye birine ödünç bile vermem. Çok açıyorlar falan zedeleniyor. Evet bayağı hassasım kitaplarım konusunda :D

0|1
    0|0
  • resim çizerim

0|1
    0|0
  • Bende kitaplarımı bağışlamam ama okurken de çizmeye kıramıyorum o yüzden bir alıntı defterine yazıyorum beğendim sözleri

0|1
    0|0
  • Evet yaparım

0|1
    0|0
  • Asla cizmem. Begendigim cumleleri yazmak için bir defter aldim. Ona yaziyorum.

0|1
    0|0
  • Çizerim sonra defterime not alırım bazılarını kitaptan silerim bazılarını bırakırım silmem.

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Evet çizerim.

0|1
    0|0
  • Evet bu yüzden kimseyede okutmak istemem

0|1
    0|0
  • Ben yapmiyorum

0|0
    0|0
  • Kitap okurken genelde altını çizmem Çünkü kitaplar bana ait olmaz o yüzden kitabı sahibine aldığım gibi vermeyi uygun görürüm

0|0
    0|0
  • Ayrı kağıtlara not ederim kıyamam :)

0|1
    0|0
    • Ben kiyiyorum :) hatta giris sayfasina ya da son sayfasina bir yazi yaziyorum

• Ben yazmam üzerine ama başka birinin yazdığı o notları okuması güzel oluyor :)

• Hayır fotoğrafını çekiyorum, çizmeye karalamaya kıyamıyorum

0|1
    0|0
  • Evet altini çizerim

0|1
    0|0
  • Alamam yapamam kıyamam kitabıma

0|0
    0|0
    • kıy kıy öğrenmek için birebir ve eser daha çok senin oluyor

• Kıyamıyorum :/ onun yerine paralama defteri diye bir kitap var onda bolca böyle şeyler var :)

• Çizmiyorum

0|0
    0|0
  • Çizmem :))

0|0
    0|0
  • Hayir okuduklarim tamamen yepyeni olmali ve oyle kalmali

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0