Gerçek hayattaki kötü adamı sevmediğimiz halde filmdeki aynı adamı niye seviyoruz?

Örnek vermek gerekirse Pablo Escobar. Gelmiş geçmiş en büyük uyuşturucu kartellerinden biri ve onbinlerce insanın ölümünden sorumlu azılı bir suçlu, bir katil. Narcos dizisindeki Pablo Esbobar'ı izleyince ise karaktere sanki sempati duyuyormuş gibi oluyor insan. Siz de böyle hissediyor musunuz?

Güncellemeler:
Soru İspanyolca sanırım. Kimse anlamamış :(

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü filmde onun hissettiklerini duygularını ve psikolojisini görebiliyoruz. Normal olarak yalnızca öldürdü mü? Öldürdü deriz. Ben de Ed Geine sempati duyarım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla izlemedim bilmiyorum ama fiomde farklı bakış açılarınıda sinuyorlar. Mesela uyuşturucuyu satmış ama küçüklüğünde yaşadığı problemler varmış gibi.

0|0
    0|0
  • Çünkü, insan kötü, acımasız birine karşı sempati duyar. Kendisine kötülük yapmadığı sürece.

0|0
    0|0
  • Evet yaa :( bize öyle kişileri sempatik göstermeye calisiyorlar

0|0
    0|0
  • Film sonuçta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerçek hayattaki tam bir canım ve cahil. Cahilin pisliği kanlı iltehap gibidir kokusuna bile dayanamazsın. Oysa filmlerde sadece dünyayı ele geçirmeye felan kalkıyorlar. Filmlerdeki kötü adam üstelik çok zeki ve karizmatik. Sen gel birde bizim eski bakkal hüseyin efendi denen zındığı gör bir gram beyin yok ama şerefsizlik yapmaya geldi mi önde gider geride durmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;