Sizce Alex de Souza Brezilya'da Türk Kültürünü nasıl anlatıyor olabilir ?

Sizce

Alex de Souza

Brezilya'da

Türk Kültürünü

nasıl anlatıyor olabilir ?

• Futbol taraftarı iyi ama yöneticileri kötü
    20%(1)13%(2)Oy Ver10%(1)
  • Güzel kahve yapıyorlar
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • İstanbul harika bir şehir
    0%(0)33%(5)Oy Ver50%(5)
  • Çok sıcakkanlı insanlar
    20%(1)20%(3)Oy Ver20%(2)
  • Bence...
    60%(3)34%(5)Oy Ver20%(2)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türk kültürünü eminim iyi anlatıyodur.. İstanbul Türkiye aşığı bir insandı..Ama yönetim ve hakemler hakkında hiç iyi şeyler söylediğini düşünmüyorum.. :)

Teşekkürler ;)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olabildiği en iyi şekilde. Alex bir Gs 'lı olarak söylüyorum. Adam gibi adamdı. En iyi şekilde anlatıyordur.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Futbol taraftarini da iyi anlattigini zannetmiyorum, cunku bizde ki hali bir nevi bagimlilik, bagimlilikar da insana bir sure sonra fayda degil zarar veriyor bana gore.

Muhtemelen sicakkanli insanlar diye anlatiyordur, ozellikle Turk milleti de onu cok sevdigi icin, oda bizi sevmistir bence, bukadar sevgiye kimse kayitsiz kalamaz diye dusunuyorum :)

Kahve konusun da emin degilim, cunku ben sevme kahveyi,belki oda benim gibidir :)

0|1
    0|0
  • Türk kültürünü eminim iyi anlatıyodur.. İstanbul Türkiye aşığı bir insandı..Ama yönetim ve hakemler hakkında hiç iyi şeyler söylediğini düşünmüyorum..

2|3
    0|1
    • Alex efendi adamdı severdim ben kendini bir Beşiktaşlı olarak :) adam sadece işini 7yapıyordu ve çok da iyi yapıyordu bence Türk futbolunun en iyi 2-3 yabancısından birisidir kendisi.

• sene sonu daha uygun bir şekilde gülerek ayrılmalıydı bu şekil değil yani o şekil ayrılmayı hak ediyordu..

• en iyi cevap bu değil bence:)

• Türk kültürünü eminim iyi anlatıyodur.. İstanbul Türkiye aşığı bir insandı..Ama yönetim ve hakemler hakkında hiç iyi şeyler söylediğini düşünmüyorum.. :)

0|1
    0|0
  • Bence...hepsini iyi anlatıyor yöneticiler dışında.

0|1
    0|0

Abim 3. cevap ..Teşekkürler ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu soruya bir Beşiktaşlı olarak değil bir insan olarak cevap vermek isterim.

A: Futbol taraftarı iyi ama yöneticileri kötü

Alex'i Fenerbahçelisi,Galatasaraylısı,Beşiktaşlısı ve Diğer Türk takımlarının taraftarı çok severdi.hatta Alexin evinin önünde toplanan kalabalık bunu doğrular.heykelini diktirip yıktıran yöneticilere bile giderken teşekkür eden bir adamdı.

Çünkü Alex adam gibi adamdı.saha dışında olduğu gibi saha içindede liderdi.

Guti bile Türkiyeden Giderken Dedi ki !

Futbola ilgi Muhteşem Beşiktaş harika bir klüp ama Amatörler tarafından yönetiliyor.

Şimdi hangi şık daha çok cevap alırsa alsın.A şıkkı herkesce bilinen bir gerçektir.

2|1
    0|0

güzel kahve yapıyorlar

çok sıcakkanlı insanlar

futbol taraftarları mükemmel (sadece tezahürat anlamında)

ama futbol kalitesi BERBAT

1|1
    0|0
  • Sıcakkanlı insanlar.Futbol sert.Taraftarlar ateşli.Yöneticiler ve hakemler berbat.Teknik Direktörlerin taktik bilgisi 0 diye anlatıyordur.

2|2
    0|0
  • koyu fenerliyim ama alexe yapılan gibi bir haksızlık görmedim. Ne desin adam besle kargayı oysun gözünü diyordur.

0|0
    0|0
  • soran oluyorsa buraları o da diyordur futbola aşık bir ülke istanbul çok güzel harika bir şehir diyordur yemekelri damak zevkleri güzel falan da diyordur heralde insanları sıcakkanlı da demesi muhtemel :D

1|1
    0|0
    • Bilirmm iyi futbolcu adam.. Serbest vuruşları kullanırken ödüm kopardı.. :) :) Yazık etti fener

• kesınlıkle bu A: Futbol taraftarı iyi ama yöneticileri kötü

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • büyüklerinin yanında karşısında bacak bacak üstüne atılmaz.

0|1
    0|0
  • Çoğu turist gibi I like raki,I like baklava,I like İstanbul,Turkler olmak very sıcakkanlı

0|1
    0|0
  • alex kim ki türk kültürünü anlatacak ?

0|0
    2|1
  • Brezilya' dakilerin de çok umrundaydı Türk Kültürü

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;