SİZCE EN İLGİNÇ YAZI KONUSU NE?

İnsanlar cnsellik dışında hangi konularla ilgileniyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Yazı yazmayı çok seviyorum ama tıkandım. Konu arayışı içindeyim. Başlık bulun bana yardımınıza ihtiyacım var :( :(

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Şahsen psikoloji, vücut dili

0|0
    0|0
    • Biraz daha açar mısın? Çok geniş bir alanı kapsıyorlar daha spesifik olsa harika olacak

Kızlar Ne Diyor 1

• Yazının türü ne? Ona göre tavsiye vereyim.

0|0
    0|0
    • Ben daha çok bireysel gelişim ve farkındalık adına yazılar yazıyorum. Fakat son zamanlarda eğlence ve yaşam başlığı altında da yazmaya başladım. Yardımcı olursan çok sevinirim gerçekten

• Mesaj attım cevap verebiliyor musunuz?

• Şu ana kadar 20 yazı yazmış durumdayım. Benim yazılarım daha çok deneme sınıfına girer zannediyorum. Çünkü karşı tarafa bir şey kabul ettirme ya da ispatlama çabası içinde değilim. Tamamen kendi fikirlerim, kendi görüşlerim. Ağırlıklı olarak kişisel gelişim ve farkındalık olsa da yazılarımın içeriği, son zamanlarda herhangi bir sitede yayınlanmış bir yazıyı uygun bulmazsam eleştirel anlamda kendi yazımda inceliyorum isim vermeden. Karşı tarafı rencide etmiyorum kesinlikle ama onun tezlerine karşı antitez yazıyorum mizah katarak ve sonuca bağlayıp bitiriyorum. Tariz yapmayı seviyorum, hayatımdan kesitler sunmayı seviyorum kısacası yazmayı seviyorum. Ama günümüz insanları için fazla ciddiyim. Herkes cnsellik peşinde, karikatür, eğlence peşinde ben ilgi çekmiyorum bu yüzden. Olsun ama önemli değil amacım beğenilmek değil sadece yazmak. Biraz cesur olsam kendi yaşamımdan kesitler de katarak çok güzel yazılar yazabilirim ama o cesaret bende yok işte...

Yükleniyor... ;