Kitap önerileriniz?

Tarihi ~Bilimsel~Edebi türunden olursa memnun olurum 😉

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• halil inalcık, klasik çağ
    ilber ortaylı, imaparatorluğun en uzun yüzyılı
    falih rıfkı atay, zeytin dağı
    halikarnas balıkçısı, hey koca yurt, turgut reis...
    abdülhak şinasi hisar, çamlıcadaki eniştemiz...
    reşat nuri, anadolu notları
    a. h. tanpınar, beş şehir
    ... gibi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• O geri döndü. Tarihi değil ama tarihi bir kişiliği anlatıyor onun düşünce tarzını biraz anlıyorsun ve günümüzde nasıl tepkiler vereceğini görüyorsun. Hitler birden bire 2011 yazında uyanıyor. Filmi de var.
    https://www.youtube.com/watch?v=AtW1Lq5c04E

0|0
    0|0
    • Okudum dostum ama filmini izlememiştim sağolasın. Başka bir önerin var mı?

• Valla ben o kısmı filimle tamamlıyorum kitap okurken ozellikle tarihi ya da uzay konulu kitaplar çok ilgimi çekiyor :D

• Bir otostopçunun galaksi rehberinin hem kitabı hem filmi var, doctor whonun çeşitli kitapları var, nükleer savaş sonrası kıyamet ilgini çekerse metro 2033 ve devamı olan 2034'ü de tavsiye ederim bu ikisinin oyunları da var zaten. Pern serisi diye bir seri var sadece 4 kitap dilimize çevrilmiş 1 ya da 2 sini okudum o hem fantastik hem uzay gibi ejderhalar var bunların binicileri var ve birbirlerine telepatik olarak bağlanıyorlar ayrıca ejderhalar uzay zamanda hareket edebiliyorlar neden uzayla bağlantı kurduğumu biraz daha anlatırdım da çok spoiler olur yanılmıyorsam yazar saçma sapan paradoklar olmasın diye fizikçilerden de yardım almış.

Yükleniyor... ;