İngilizce biliyormusunuz? Nasıl ogrendınız?

Cok ogrenmek ıstıyorum ama kursa falan gıdecek zamanım yok sız nasıl yaptınız?

0|0
1017

En İyi Erkek Görüşü

• Okulda ve yurtdışında öğrendim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• az biliyorum zaten evde herkes türkçe konuşuyor gerek görmüyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Biliyorum cunki yurt disinda buyudum. Bol bol inglizce tv showlari izle alt yazisiz. Bide kitap oku kelime ezberle. Grammar i birakip speaking e yogunlas

0|0
    0|0
    • alt yazılı hiçbir işe yaramıyor bence sürekli izliyorum ama sonuc goremıyorum

• Soyle yani konusmalari ezberlemeye calis ordan tabi oyle gidip yetiskinlerin izledigi dizileri izleme gayet basit ve anlasilir olan cocuk programlari izle. Hem ingilizce seviye basit olucak hemde daha iyi anlayabileceksin. Tabi zamanla sonra daha ust seviyelerde seyler izleye bilir. burada onemli olan zaten insanlar arasi gunluk konusmalari kapip uygulamak.

• bol bol altyazılı film izle yararı var daha sonra pratik yaparsan (yabancı arkadaşlar edin) kolayca öğrenirsin bence

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum yillar aliyor çok iyi öğrenmek.. ama mukemmel bir hazır veriyor bence hiç durma BasLa kitaplardan ilk grammer ogren

0|0
    0|0
  • ben kursa yazıldım yeni
    fono yayınları ingilizce ilk adım 1-2 kitapları ile çalısıyorum ayrıca kendi kendime

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ogrenmedim.

0|0
    0|0
  • sıradan okullarda denk geldiğim iki mükemmel hoca sayesinde.
    bu arada kurs sadece dilde kuralı gösterir. Başlangıç pratiği için 3 ay yurtdışı turistik bir bölgede çalış bence

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bilirim ingilizce, sağdan soldan göre göre öğrendim.

0|0
    0|0
  • yes of course and you how can ı learn english it s a simple question when you decide to learn english sincerely you have began learning english but we still improve speaking english

0|0
    0|0
  • ingiliççe biliyom ama konuşamıyom.

0|0
    0|0
  • 2 haftada ingilizce diye bişi olmadı ve olmayacak. senelerini harcamayacaksan 3 ay emek verdiğin ingilizceyi de unutursun. ama ben gene de birşeyler yapiiim dersen basit kitapları çevirerek başla derim

0|0
    0|0
  • Turist kızlarla mesajlaşarak :)

0|0
    0|0
  • Kendi kendime öğrendim öğreniyorum

0|0
    0|0
  • Ayni dert bende de vae

0|0
    0|0
  • Lise 2 den beri ingilizce dil sınıfındayım :)

0|0
    0|0
  • Hayır ama bilmek isterdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• biliyorum :D hocann baskısı sayesinde: D

1|0
    0|0
  • Biliyorum. Doğumumdan itibaren öğrenmeye başladım...

0'dan başlıyor olsan da çok zorlanmazsın. İlk/orta öğretimde öğretilen İngilizce de pek aman aman bir şey değil. Özel kurs alırsan işine yarar ama almazsan öğrenemezsin diye bir şey yok. Biraz temelin varsa yabancı dizi, film, kitap, oyunlarla geliştirebilirsin.

0|0
    0|0
  • 3. siniftan beri okulda ders olarak gördüm

0|0
    0|0
  • Okulda :))

0|0
    0|0
  • Biliyorum cunku yurt disinda dogdum buyudum

0|0
    0|0
  • Kursa gitmiştm

0|0
    0|0
  • Ingilizcem iyi ve bunu hicbi kursa gitmeden yaptım istedim diye hergun sozlukten bilmedigim kelimeleri ezberledim gundelik hayatta en fazla kullanilan kelimeleri dil bilgisini ve iyi anlamda konusabiliyorum

0|0
    0|0
  • Anadilim gibi konusabiliyorum :) 1. sınıfta başladım öğrenmeye hala da devam ediyorum

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum okulda ögrendim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;