Rap yazdim sadece yarisini cünkü yetmior nasil olmus?

Kudur Eko Fresh, bir iscinin kizi , yalnis mi dogru?, kim size sordu? imacimi kirma, ninjalik yaptirma, simitler firinda ama diline isirma.
Yesilikte vara, beni kesinlikle ara, bugün biz kazanicaz hep birlikte para, tüm kapilar bizim, rakilari icin, Aleyna benim hakkiki isim.
Hersey serbest, cok güzel, mercedes, son model, heryerde konser ver, be$ yildiz hotel'ler, gencligini anlatma moruk ceneni kapat, rapi beceremiyorsan bendemi kapa.
Bizim Dertlerimiz cok, hergün ayni b*k, gercek isimiz yok, sirf serseri hip hop mikrofonunu unutt ona zaten dokundum, benim türkcem az zayif ve ona ragmen okudum.. kocum boooom!

Takildim mütavezi göstermeden egomani. Erci-E baba rapin tek orjinali. Yazarim cizerim gurbet bana ilham verir, ucarim giderim müzik benim ise kilimdir. Satira baslarim ve bak cuk oturur, birde baktin hertarafda medyadada konudur, bu gece dertliyiz elleri kaldir takmayiz fazla biz dermana vardir. Dag tepesine cikip türküleri söyle, söylede bana bu almanya nedir böyle? Ana vatan yazarim sana bir roman ömür gecicekse beni tanimdan burasi gurbet soytari yok sonu ver gazi hepimize paytali göster sanatini bugün uyumadan aklina geliriz bir numara olan bu rapi severiz.

sözde duvarlara bak yazdim ben tik... Dünya delikanli olsaydi böyle yuvarlark olmazdi hem. Bosver yakisikli pantolunun yakismis, gülme öyle ön disinle maydonoz yapismis.
Bu kung-fu hip hop oglum rap beat cekicen, kahvede okey atip tespit cekicen. Galiba isi b*k ettim cünkü kale arkasinda duran kizin suratina harika bir sut cektim. Naz yapma hadi benden kacma kaslarim yoruldu, kusura bakma pesinden kosamam saclarim bozulur gülüm, küstüyse küstü süslümü? süslü havali halay cektim patir kitir düstü.
Tekmeleme tek kelime tek-nik rap menemem ben geri ben ben bilemem bide ben dilebe dilemez dileme git evine evlen tiribi birimi girimi gelemem edemem tikbi cent edemem ben tikmem cek o telefonu hayda..

Koma gidiyorum senden ötesi varmi? yarama ten


0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

  • Süphanallah.

    0|0
    0|0
  • Okumayanüsendim

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;