Sanatın hangi dalına kendinizi yatkın hissediyorsunuz?

Merhabalar,

Sanatın hangi dalına kendinizi yatkın hissediyorsunuz? Neden? Takip ettiğiniz insanlar var mı, varsa kimler?

Gecenize müzik bırakmış olayım,

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Müzik. Mesela bir enstrümanı cok çabuk kavrayabiliyorum çözüyorum. Sesim çok kötüdür ama :D

0|0
    0|1
    • İcra boyutunda ilgileniyorsunuz anladığım kadarıyla :)
      Maalesef ki hiç bir enstrümanı öğrenebilecek duyum yeteneğine sahip olamadım; ancak, müziğe yakın hissetme sebebim, hissedebiliyor olmam, diyebilirim.

Hatta annemin bir sözü vardır ''iyi ki müziğe yeteneğin yok, yoksa babanı kalpten götürürdün.'' Sanıyorum, yeteneğim olsa dahi içimde bir ukte olarak kalırdı müzik.

Lafı uzattım, çok şanslısınıza getirecektim :)

Tür olarak ne seversiniz?

• Şu an benim bulunduğum durum :) Tek fark kulaklığımda Duman çalıyo :)

• -hah. İşte bunu hiç bir şeye değişmem.

Herneyse, bu sorunun da miadı dolmaya başladı.
      24 saatin sonunda sorular ile bağlantımı kopartıyorum, çünkü aksini yaptığımda sorulardan (şuan olduğu gibi) çıkamıyorum ^^

Fazla üfleyip huzurunuzu dağıtmadan kaçmış olayım ^^

Tekrar teşekkür ederim ve tekrar huzurlu geceler dilerim.

En İyi Erkek Görüşü

• Dövüş sanatlarına çok yakın hissediyorum.

0|1
    0|0
    • Hah, siz de haklısınız, soruyu ''güzel sanatlar'' şeklinde sormam gerekiyordu :)

• İyi geceler efendim, umarım istediğiniz sonucu elde edersiniz :)

• :D Sanslisiniz

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Edebiyata yakın hissediyorum. Benden de bir müzik
    https://youtu.be/okJpAybjpQs

0|1
    0|0
    • Müzik için çok teşekkür ediyorum :)
      Anlamı benim için çok özeldir bu eserin,
      gecemi anlamlı kıldınız.

Öte yandan, edebiyata olan ilginiz yalnızca okuma boyutunda mı yoksa yazıyor musunuz?
      Sevdiğiniz yazarlar ve türler nelerdir/kimlerdir?

• Bahsettiğim kitapları okumalısınız. Ayrıca Trendeki kız, Ve dağlar yankılandı, Bir artı bir ve İskender kitaplarınıda önerebilirim :)

• İnce elenecek ve sık dokunacak, öneriler dikkate alınacak :)
      Emin olabilirsiniz,
      bu gece de bir şarkı bırakmak ister misiniz?
      Dün geceyi göz önünde bulundurursak isabetli olduğunuzu söyleyebilirim.

• Mozart ile def calar, Caravaggio ile kirlarda domates parcalayip resim yapariz.

0|1
    0|0
    • Siz bu sitede saygı duyduğum insanlardansınız (hatta aylar sonra dahi aklımda kalan tek insansınız, diyebilirim).
      Aklınıza ve değerlerinize hayranım.

Öte yandan, sorumun altında kalbinizden dökülmüş daha fazla şey görmek isterdim :)

• Hayhay, başka soruda o vakit.
      Huzurlu geceler dilerim.

• Yazarliga daha yatkinim diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Sanat algım müzikten oluşmakta. Klasik, Rock, Blues ve Metal müzik dinleyicisiyim. İlgilendiğim müzik aletleri de var ve mesleğim de müzikle ilgili bir şey olacak sanırım...

0|0
    0|0
  • Tasarım karakalem

0|0
    0|0
  • Kamyon arkası yazıları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• resim

0|1
    0|0
  • Müzik ve Fotoğraf.

0|1
    0|0
    • Ben de fotoğraf ile ilgileniyorum, ne tarz çekimler yapıyorsunuz? ya da ne tarz çekimler ilginizi çekiyor.

• Genelde 35mm ya da 18mm balık gözü ile dar açı portre çekimi yapıyorum. Portre derken sadece insan değil genel nesnelerin çekiminden bahsediyorum.

• Ben daha çok manzara ve hareketli çekimler yapıyorum, ancak elimdeki ekipmanlardan bir süredir memnun değilim, istediğim sonuçları elde edemiyorum :)

• Ressamim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;