Biz nasıl gelişeceğiz ya?

Daha dün Roma'da tarihi esere bir Türk tarafından neler yapıldığına dair bir yazı paylaşmıştım. Şimdi ise aynı olay Türkiye'de yaşanmış.
Kayseri'de Seyyid Burhanettin Bulvarı üzerinde yer alan 14. yüzyıl Selçuklu eseri Döner Kümbet üzerine sprey boya ile yazı yazıldı. Yazı şu: Ölmek var dönmek yok gülüm.

Biz nasıl gelişeceğiz ya?

Yani gülsek mi ağlasak mı bilemiyorum artık. Bu kadar bilinçsiz, cahil bir toplum olmayı nasıl başarıyoruz?
Bu yazı için bir çok konu başlığı seçilebilinir bence KS'den: Kişilik, Karakter, Toplum, Eğitim, Kültür, Sanat. Ama maalesef hiç birinde iyi değiliz.

Haber şu: https://www.ensonhaber.com/7-asirlik-kumbet-duvarina-sprey-boya-ile-yazi-yazdilar-2015-12-25.html

Güncellemeler:
Güncel
Günaydın :]
Up!
UP
Eig için UP! :D

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Bizi bu kamyon yazıları bizi uçuracak zaten. Şu arabesk kafadan ne zaman çıkarsak bilin ki globalleşiyoruz.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bu toplumun kültürünüde adetlerinide hiç sevmiyorum gerçekten acınacak haldeyiz. Bu duvara yazanları değil onlara yetiştirene bakmak lazım. Önce aileler bilinçlendirilmesi gerekiyor. Ama dediğim dedik bir toplum oldugu için dahada batıcaz gibi görünüyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Cahil pislikler

0|1
    0|0
  • Cahil insan çok olunca öyle oluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...