Arkadaslar hediye kitap isteyen var mi?

Tabi ilginizi cekmeyen kitaplar olabilir ama mutlaka ilgi duyan vardir. Her yerde rahatlikla bulabilirsiniz. Oyle maddi degeri de yuksek degil , fakat hediye olunca ayri bir degeri oluyor. Eger isteyen varsa yollayabilirim. Kargo ucretini de ben veririm. Eger istediginiz baska eser varsa onu da soyleyebilirsiniz :)

Arkadaslar hediye kitap isteyen var mi ?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• 3 ude var benim cok saoln :) kıtap ılım askm var benim kıtaplarm cok fazla :)

0|0
    0|0
    • Boyle kitaplari okuyan insandan zarar gelmez. Allah daha da arttirsin. Keske ben de yeteri kadar okuyabilsem

• Bu teklif bir kosede dursun :)

• sız bılırsınız :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Soldaki vardi tesekkurler

0|0
    0|0
  • Hediye değilde sen bana hangisini önerirsin peki?

0|0
    0|0
    • Ilim artiracak olan her turlu kitabi oneririm. Peygamber Efendimizin hayatini bastan sona okumak hepsinden daha oncelikli olmaki bence. Tabi kitaplarda anlatilanlar ile Onun hayatini kiyaslamak mumkun degil ama elimizde olanlarla yetininmekten baska care yok. Cunku Onu anlamak icin yasadiklarini bilmek gerekiyor. Onu bildikce sunnetini uygulamak daha anlamki ve guzel oluyor. Bir insani tanidikca severiz. Tanimadigini nasil sevebilirsin ki?

• Insaallah. Cevre cok onemli. Eger cevresindeki insanalr veya arkadaslari Namazdan uzak insanlar ise etkilenmesi kacinilmaz olur. Ozellikle de iş cevresi. Istemek bizden hidayete vermek Allahtan. Bol bol Duâ et. Ne zaman ne olacagi belli olmaz.

• Aklima gelmisken bir oneride bulunayim. Sözler kitabinda 4. Söz var.
      Internete 4. Söz diye yazarsan eger cikar buyuk ihtimalle. Esine okumayi deneyebilirsin. Belki bir faydasi olur.
      Risale-i Nur 4. Söz. Namaz ile ilgilidir. Farkli bir sey olmasin.

Erkekler Ne Diyor 2

• sözler kitabını merak ediyorum ama aslında şu sıralar hadis kitabına ihtiyacım var bana bir hadis kitabı önerirmisin? sahih hadisler olsun ve okuyabileceğim düzeyde

0|1
    0|0
    • Kütübi Sitte var. 6 kitaptan olusuyor. Sahih hadis kitaplaridir. Set olarak alabilir misin bilemiyorum. Biraz pahali olabilir

• o kadar evet biraz fazla olur hem de vaktim yok bide dili hafif olsun istiyorum açıkcası ama yaz tatilinde bakıcam ben ona

• isteyim dedim ama bende olan kitaplarmis..

0|0
    0|0
    • Olmayanlardan iste belki vardir. Cok kitap var ama hepsini cekmedim. Isteyipte ulasamadigin varsa ben bir sekilde bulup oyle hediye edeyim. Hediye etmek sunnettir :)

• eyvallah dostum sagolasin.

Yükleniyor... ;