En son ağladiğiniz film?

Ben bir dönem çok fazla dram filmi izliyordum ve şansima izlediklerimin hepsi de çok güzeldi, hepsinde çok ağlamiştim. (Filmlerde ağlamayi çok severim :D) Yalniz bir iki yildir tam istediğim gibi çok ağladiğim dram filmi hiç denk gelmedi. Sadece ara ara gözlerimin dolduğu filmler vardi. Her neyse dün bir dram filmi izledim. Bir film bu kadar güzel olur ya. Filim başindan sonuna kadar ağladim ve hala da filim etksindeyim. Son sahnede hatta karakterin çektiği aciyi ben hissediyordum. O kadar etkilendim. Filmin adi Highway.

Peki siz en son hangi filmde ağladiniz?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• geçen yıl çok aradım ağlayabileceğim film... çok kişiden tavsiye istedim ama hiçbiri ağlatamadı beni :D akmıyor lanet yaş... üzülüyorum, sinirleniyorum ama akmıyor :D

neyse şu highway filmine bakarım bir ara :D şu sıralar seyredesim yok ama bir ara seyrederim :D :D

1|0
    0|0
    • Şimdiye kadar hiç mi bir filmde ağlamadin?

• Demin yine minibüste birini sana benzettim burada olduğuna göre sen değildin sen ağlayamazsınn zorlama birde aynı yıldızın altındayı beğendin mi peki yorumun ne film hakkında :D @animecigenç

• @Astronotjuliet iyi güzel hoş :D ama ağlatmadı :D

En İyi Kız Görüşü

• Ghajini, Kal Ho Naa Ho

1|0
    0|0
    • Evet Kol Ho Naa Ho' da ben de ağlamiştim. Ghajini'yi de merak ediyorum aslinda ama bir yandan da izlemek istemiyorum çünki daha önce izlediğim Memento'ya sanki çok benziyor.

• ghajini ağlatmadı

• Aaa evet o da var, çok güzel o da.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hachiko, yeşil yol.

1|0
    0|0
  • Dabbe 6

1|0
    0|0
  • "Dolly Parton'un annem olduğu sene" bu filmi sonuna kadar izlemeni öneririm. Ben ağlamıştım. 😊

1|0
    0|0
  • En Büyük Şaban..

1|0
    0|0
  • Maggie

1|0
    0|0
  • cinema paradiso

1|0
    0|0
  • Ghaniji