Sizce Ataly Demirci mi Cem Yılmaz mı?

Acun Büyüklüğünü göstermek için Atalayı destekleyip Cem Yılmaza kafa tutar mı?

Türkiyede kendi işini en iyi yapan bir şeyde en iyi olan sadece Cem Yılmaz var Acun direk en büyüğe göz dikmiş olabilir mi?

Güncellemeler:
dikatli izlersen ytnk sizinizi cem yılmazın anlatıklarına gönderme yapıyo ve acun onun arkasında olduğuu blirtiyo seni yarışmacı olarak görmüyouz diyolar

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Cem yılmaz yıllardır var ve çoğunluk beğeniyor

Atalay demirci de uzun zamandır var ama yeni adını duyurmuş biri

ikisininde yeri ayrı olur kimse kimsenin yerine geçemez

Ben ikisini de izlemekten keyif alıyorum.

Tek kişi olmaması lazım böyle durumlarda, herkesin yeri ayrıdır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok artık yaa Cem yılmaz yılların ustası nasıl kıyaslanıyo hayret ediyorum.

0|0
    0|0
    • açıklamayıda oku dikatli izlersen ytnk sizinizi cem yılmazın anlatıklarına gönderme yapıyo ve acun onun arkasında oldğuu blirtiyo

• Acun kim yaa Cem Yılmaz'ın yanında :D kime kafa tutuyolar ?

• atalay demirci yeni olabilir ama her yeni illa ki tecrübelinin gölgesinde kalacak diye bi kural yok . şahsen atalay demircinin tarzını ben çok beğendim .bir tek küfürlü veya argo kelime kullanmadan espri yapabiliyor . açıkcası Türkiyede ki diğer komedyenler espri yapmayı bilmiyor . küfür ve argo espri ögesi oldu o kadar

0|0
    0|0
  • O Acun istediğinin arkasında dursun Cem Yılmaza bi şeyim rakip çıkaramaz ...

0|0
    0|0
  • Acunla Cem Yılmaz iyi arkadaş zaten hem Atalay daha yeni Cem Yılmaz 'a rakip olamaz.

0|0
    0|0
  • hiçbiri. Türkiye'de Cem Yılmaz ve Türevlerine bir ben gülmüyorum sanırım :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• cem yılmaz adam ikisini koy atışsınlar cem yılmaz susturur adam gördüğü şeyler daha fazla atalaydemirci anılarını anlatıyo ata demirerde cem yılmaz yaratıcılık yapıyo

0|0
    0|0
  • bi kere adam baştan kaybediyor cem yılmasın gençliği gibi takılıyor

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz ile atalaydemirciyi aynı sırayamı koydun sen :s

cem yılmaz kaç senedir bu işi profesyonel yapıyor naptın sen yahu

0|0
    0|0
    • Ben koymadım şimdi için olasa ile ilerki zamalarda bikıyaslama gelicek

• cem yılmazın seviyesine gelmesi için fırın fırın ekmek yemesi lazımki

cem atalayın yüzüne bir şerbetli tükürsün

• 2 tura kadar, ewet atalay demirci diyebilirdım ama dün akşam kı prformansı düşükdü. M yinede bu işin hakkını cem yılmazdan iyi veriyor hemde bu haliyle.

0|0
    0|0
  • acun+atalay demirci birlik olsalar bile tutacakları tek kafa cem yılmazın kafasıdır

0|0
    0|0
    • Bana görede öyle ama acun atalaya baya yol verdi yda atalay direk o yola baş koydu

• sanal alemi takip eden bir çok kişiye bana geldiği gibi atalay demircinin esprilerinin en az %35-40 ı tanıdık gelmiştir. evet yalan yok adam zeki komikte eyvallah ama Cem yılmaz la kıyaslamaya çalışmak Cem Yılmaz a saygısızlık olur

misal atalayın dün ki programda kenarlara koyduğu foto kıyafetleri siyahı tercih etmesi falan

sonra bi esprisinde adam durun kel bir şey anlatıyor demesi vs.

tekrara düştüğü bir çok yer vardı.

Yükleniyor... ;