Star Wars efsanesinin 7. filmi Güç uyanıyor izleyecek misiniz?

Efsane film serisinin devam filmini izlemeyi planlıyor musunuz...

Peki star wars izlememiş bana izlememi önerir misiniz neden soruyorum google bile star wars dooble yapmıuş durumda sanırm baya aksiyon var...

#pilavüstü #starwars7 #güçuyanıyor...

0|0
1514

En İyi Kız Görüşü

• İzledim. Önceki filmleri izlemediğim için bazı kısımlar sana bir şey ifade etmeyecektir, eski filmlerin karakterlerinin gelmesi, First Order ve Resistance'ın nasıl kuruldukları falan. Yine de izleyebilirsin herhalde.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim sarıyor mu film

• Sen her şeyi boşver 4-5-6-1-2-3 diye izle, önceden dediklerimin hepsini unut. Hatta şu anda izleyebiliyorsan bu sitede fakan takılma aç Star Wars Episode 4: A New Hope'tan başla.

• netim yavaş ki izleyemem bu ay dolsun indirir izlerim hepsini sırayla

En İyi Erkek Görüşü

• İlgi Alanım Dışında.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 13

• sene başından beri deli gibi beklediğim filmdi. henüz gitmedim ve istanbuldan gidecek olanlar varsa toplanıp birlikte gidelim eğlenceli olur.

0|1
    0|0
    • hiç bir filmini izlemedim senaryoy kapmam için ne yapmam lazım bunu izlesem yeter mi

• ee mertlikte teknolojiyle bozulmadı mı zaten ;)

• oohh dostum kesinlikle izlemelisin Star Wars serisini. mükemmel bir seri ben kaçırma derim :))) ve 7 yi izleyeceğim.

0|1
    0|0
    • senaryoyu anlamak için ilk filmden izlemem mi lazım yoksa bunu izlesem kaparmıyım aksiyonu peki :)

• süper ya : )) acaip hayal gücü geliştirilmiş : ) ve kesinlikle bütün seriyi izlemelisin. 2 ya da 3 günde biter bütün seri : ))) 7 yi rahat rahat cool cool izlersin: ))) coğu zaten direk 7 yi izleyeceği için ne olduğuna anlam veremeyecekler ama sen : ) dolu gözlerle bakacaksın onlar boş gözlerle )

• eğer takip etmiyorsan.. çok bir şey ifade etmeyecektir son film.. anlamsız kalacaktır çoğu nokta.. bu tür filmleri baştan izlemek gerek.. dün akşam izledim.. o kadar fazla beklenti yükseldi ki anlamsız yere.. yoksa ufak tefek şeyler dışında film bence çizgisini koruyan kalitedeydi..

0|1
    0|0
  • İzledim. İğrençti yarım yamalak 2nci çıkacak filmi izletmeye yönelik hep soru işareti dolu bir film olmuş. Boktandı yani. Disney skmiş star wars'ı.

0|1
    0|0
  • ya serinin 1977 hali bile iyiydi bundan

0|1
    0|0
  • İzleyeceğim

Force with u

0|1
    0|0
  • güç uyuyor bende daha :D

0|1
    0|0
  • yanında pilav da olacaksa izleriz :)

0|1
    0|0
  • İzledim çoktan. Saçma bulduğum kısımlar vardı ortalama bir film olmuş ama hatrına 8 diyorum.

0|1
    0|0
  • Oho izledim bile

0|1
    0|0
  • öceki filmleri izlemeyenler konuya fransiz kalicak

0|1
    0|0
  • izledim ama eskinin tadı yok

0|1
    0|0
  • ben ilk izlediğimde filmde uyuyakalmıştım Star Wars Battlefront oyununu oynadıktan sonra çok fena sardı filmleri izlicem yani

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;