Sinemalardaki reklamlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Televizyonda yetmedi bir de sinemalarda reklam gösteriyolar.Çok saçma değil mi siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1539

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse kimseye kara kaşı gözü için para vermiyor ki bu devirde. Sen adamın reklamını yaparsın, adam sana para öder ve işletme için ek gelir sağlar. Aynı anda reklamı izleyen izleyicinin, ürünü tanıyarak onu satın alma ihtimali artar ve satıcıya para kazandırır. Satıcı para kazandıkça, reklam karşılığı maddi destek sağlamaya devam eder. Ve saire ve saire...

Böylelikle biz de o işletmeye gider sinema filmlerimizi takip ederiz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Nereden para kazanacakları önemli değil, milletin bundan sıkıntı duyup duymayacağı hiç önemli değil maalesef...

0|0
    0|0
  • sinemaya toplam 3 kere gittim sevmem film izlemeyi o zaman film reklamları gösteriyolardı.. Çok saçma bişey.

0|0
    0|0
  • Yoooo sinemadaki reklamlar gayet güzel. En azından son zamanlarda çıkan ürünlerden, filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor.
    Bence reklamlara aceleci gözüyle bakmayın.

0|0
    0|0
  • Bu tür sektörlerin en büyük beslenme noktası reklamlar. Hatta spor dalları vb bir çok alan reklamlar sayesinde ayakta duruyor.

0|0
    0|0
  • fırsatçılık
    kanal da değiştiremiyoruz ya veriyorlar subliminal mesajı

0|0
    0|0
  • çok gıcık :)

0|0
    0|0
  • İstemiyor isen gitme.

0|0
    0|0
  • Tv yi sevmeme sebebim sadece reklamlardır :)

0|0
    0|0
  • Ekşisözlük'ten çalma bunlar geel :D

0|0
    0|0
  • genelde yoğun olduğu zamanlarda gösteriyolar ben bugün gittim mesala 1 tane fragman yayınladılar hemen film başladıı..

0|0
    0|0
  • tvlerde bazı yasaklar var sinema reklamlarınd a yok o yusdne normal adamlar bu sektör ölmesin diye rekalma yapıyorlar reklam olmasa sektör bir nebze ölür

0|0
    0|0
  • alışmak gerek kapitalist düzene

0|0
    0|0
  • Yeni bir şey gibi yazmışsın ama yeni değil bu olay :D sinemalarda reklamlar hep olur.

0|0
    0|0
  • cok uyuz oluyorum

0|0
    0|0
  • "Film'den kazandığım yetmedi, birde reklam atayım şunun başına" mantığı.

0|0
    0|0
  • protesto edilmeli

0|0
    0|0
  • film daha vizyona girmeden maliyeti kurtarıyor yapımcı

0|0
    0|0
  • ayar oluyorum o yüzden 10 dk geç girerim genelde film e

0|0
    0|0
  • Seansa 5 dk geç girme sebebi.

0|0
    0|0
  • reklamlar tabıkı sıkıcı.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben severim zaten ancak orada reklam izlerim

0|0
    0|0
  • O reklamlar hep bilinc alti mesela kola reklami gosteriliyor arada sen cikista istemeden de olsa kola aliyosun

0|0
    0|0
  • reklam bıtıyor mısır bıtıyor :D uyuz oluyor ınsan cok uzun reklam

0|0
    0|0
  • Filmlerin gösteriminden kazanılan paranın neredeyse tamamı yapımcı ya da dağıtıcı şirkete gidiyor. Sinemanın tek kazancı aslında orda yiyip içtiklerimiz ve film başlangıcındaki o reklamlar :/

0|0
    0|0
    • 1 liralık mısırı 15 liraya satıyor daha ne

• @BaDeBadecik yanlışın var, bilet ücretinin %50 si sinema sahibine kalır. Başlangıçtaki reklamların ise, büyük çoğunluğu yapımcının cebine girer, çünkü o reklamcıları da o ayarlıyor sonuçta.

• @geronimo2062 Hatalı da biliyor olabilirim. Ben bir dergide bir sinema işletmecisinin yazdıklarını okumuştum, onun yalancısıyım :)

• Ben çok seviyoruuuum :))))

0|0
    0|0
  • aynen bence abartıldı!

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum :d

0|0
    0|0
  • Evet sirf bu yüzden hep 15 dk geç girerim

0|0
    0|0
  • Kaldirilsin ya cok sinir bozucu bari sinemada yapmayin 😒

0|0
    0|0
  • Reklam paradır. Bence mantıklı.

0|0
    0|0
  • Bitsede gitsek moduna sokuyor adamı

0|0
    0|0
  • Gereksiz ve uzun.. Eskiden sadece film fragmanları olurdu şimdi maşşallah 20 dk reklam

0|0
    0|0
  • sıkıcı, insanın canını sıkıyor -.-

0|0
    0|0
  • Çok saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;