Neden hep güzel filmler kötü sonla bitmek zorunda?

Az önce Leon'u izledim için gitti.
İntihar Odası'nı izlemiştim ondada içim gitmişti.
Arkadaşlar hayatımda izlediğim en güzel iki film oydu.

0|0
815

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat hep mutlu sonlara açık değil. Bazen üzülürüz bazen seviniriz. Asıl olan yolculuktur. Bu yolculuğun içerisinde kendimiz varız. Diğer herkes gelip geçici karakterler. Onların geliş ve gidişleri, yaşanan olaylar bizi bazen mutlu ederken bazen de kalbimizi kırar. O yüzden her filmin sonu mutlu bitmek zorunda değil.

Daha 2 gün önce çok sevdiğim bir filmi tekrar izledim. Von Ryan's Express. Filmin sonunda kahramanımız Von Ryan (Frank Sinatra) ölüyor ama ekibinin kurtuluşuna sebep oluyor. Sanırım bu daha ne uğruna ne yaptığımızla alakalı.

Mutlu sona ulaşmayan ve acıklı finallere sahip olan filmleri hatırlayalım ;

The Green Mile - Mr. Jingles'tan mı bahsetmeli, John Coffey'den mi yoksa Edgecomb'un laneti mi. Hepsi birbirinden özel noktalar ama film bitince ne hissedeceğimizi bilemediğimiz anlardan birisini yaşıyoruz.

The Champ - Küçük Ricky Schroeder iyi ağlatmıştı hepimizi. O yaşında hepimizin yüreğine dokunacak kadar büyük bir oyunculuk sergilemişti.
    Hachi : A Dog's Tale - Film zaten baştan sonra karanlık. İnsanın paramparça eden türden.

The Boy in the Striped Pajamas
    Million Dollar Baby
    Gran Torino
    Life Is Beautiful
    Grave of the Fireflies
    Requiem for a Dream
    Brazil
    Dancer in the Dark
    The Wrestler
    Se7en
    Atonement

İnsan ne karanlığın içerisinde boğulup gitmeli ne de güzel günlerin içerisinde kendinden geçmeli. Ne kadar zengin olursak olalım, eğitimimiz ya da kültürümüz ne olursa olsun sonunda hepimiz aynı yoldan geçiyoruz. Sadece miktarlar ve seviyeler değişiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hep şu vardır, özellikle romantik filmlerde.. Kötü sonla biten filmler hep daha kalıcı iz bırakır, daha çok kalbi yaralar.. bu nedenle o film daha güzel gelir sanırım :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• harry potter güzel bitti aslında :D

0|0
    0|0
  • hayatlarda, kötü sonla bitiyor, filmlerde, hayatlardan esinlenilerek yapılıyor, doğal olarakta kötü sonla bitmesi gereken filmler kötü son ile, iy isonla bitmesi gerekn fimlerde iyi sonla bitiyor, hayat neyi nasl gösterdiyse filmd hayattaki gösterlilen şeyleri gçsteriyor,

0|0
    0|0
  • prisoners izle türkçe adı tutsak ya da gazap ateşi bu iki filmdede konu ufak bir kızın kaçırılışı sonları muthıs bu ıkı fılmın mutlaka ızle

0|0
    0|0
  • sen daha film izlememişsin..

0|0
    0|0
  • Çünkü güzeli güzel yapan kötü sonlardır

0|0
    0|0
  • kaç kez izledin

0|0
    0|0
  • seyirciyi öyle çekiyolarr

0|0
    0|0
  • Kötü sonlar daha iyi

0|0
    0|0
  • Mohabbettin ' i izle

1|0
    0|0
  • titanic jack in ölümü 😢

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli dünyanın en güzel filmi bence

0|0
    0|0
  • İzlensin diye

0|0
    0|0
  • seninde ruh halin bozuk belliki.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• intihar odasini izlemedim izleyecegim.
    leon sevdigim listesinde 1. sirada.

1|0
    0|0
  • Leona aşık olmuştum izlerken tam hayalimdeki erkek diyordum ama malesef kötü bitti beni ağlatan tek film

0|0
    0|0
  • Rang de basanti izle
    Devdas izle
    The green mileizle
    Gladiator izle
    Fanaa izle
    The deer hunter izle

0|0
    0|0
  • İntihar odası nda ağlamıştım :/ Kıyamam dominik e ya

0|0
    0|0
  • Hayat Güzeldir izle şimdi. Combo menü

0|0
    0|0
  • Cunku eger mutlu bitse insanları o kadar etkileyemeyecek ama sonu hep kotu bittigi icin insanlari daha cok etkiliyor yani hep klasik mutlu son olmadigi icin yani az farklilik olsun.

0|0
    0|0
  • bence kötü sonla bitmeli çünkü hayatta hiç bişeyin iyi sonla bittiğine inanmıyorum. Sonlar kötüdür

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;