Proficiency sinavini gecmek icin napmaliyim ?

Proficiency sinavini gecmek icin ne yapmaliyim nelere calismaliyim nasil calismaliyim

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• vaktiniz azsa direk sınav soru örneklerine çalışın. vaktiniz varsa grameri güçlendirmek, sınava yönelik kelime çalışmak, ve birçok kişi gibi writing den çuvallamamak için yazmanız lazım.

kendim üniversitede hazırlığı birinci bitirmiştim. kuzenimi kur atlaması için kardeşimi de hazırlığı atlaması için çalıştırdım başarılı oldular :) durumunuzu anlatırsanız daha detaylı fikir verebilirim

0|0
    0|0
    • High leveldayim

• o zaman büyük ihtimal geçersin. bence ne kadar geliştirebilirsen kendini o kadar faydasını görürsün. hem okul hem iş hayatında, sosyal hayatta ömür boyu işine yarar. geçer not almak değil de ilerletmek için çalışmalı bence. sınav soru tiplerine alışmak için bol soru çözmelisin. proficiency kolay demiyorum ama çalışınca yapıyosun. gramerde çok konu var diye ona odaklanıyorlar. reading ve writinge iyi vakit ayırmak lazım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • vaktin azsa sorulara yoğunlaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• temel ingilizce dinleme yazma okuma becerin yoksa hemen geçilebilcek bir sınav degil zaten. temelinin saglam olması lazım. yoksa zor

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bende de var o dert.

0|0
    0|0
  • hangi üni olduguna baglı

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;