Şiir, öykü vs. yazar mısınız?

Şiir, öykü, roman vs. yazıyor musunuz? Sever misiniz yazmayı? Ben durduk yerde bile alakasız bir paragraf dahi gelse aklıma yazarım hemen. :)

"Seni seviyorum". diye başlamıştı sözlerine. Sözler dudaklarından döküldükçe kadının kalbini titretiyor, yüreğini yumuşatıyordu. Ama sert bakışları hiç değişmiyordu. Kızgındı ama kırgın değildi artık. Aldığı tüm darbelere inat dimdik ayakta olduğunu hissediyordu kadın. Erkek ise yaptığı yanlışın farkında kadının yüce gönlü karşısında her dakika daha fazla eziliyordu. Devam etti konuşmaya. "O gün seni görmezden gelmeyecektim." Ayrıldıktan sonra ilk kez karşılaşıyorlardı. Erkeğin yanında alımlı bir kız vardı ve gülüşüyorlardı. Kadın yalnızdı ve sokaklara yalnız olduğunu haykırır gibi kaldırımları çiğniyordu. (Bunun gibi :) )

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• Yazamam... yetenek işi oldugunu düşünüyorum yazmanin.. aşık olmak gerek yazmak icin... kalem kagida her dokundugunda sevgilisine dokunan bir aşık gibi heyecanlı olmali kelimeler.. o heyecani yakalayamiyorsa insan, yaziyorum dememeli...

0|0
    0|0
    • Bu cumleleri yazabilen insan bence yaziyorum demeli yazmiyorsa yazmali.

• Rica ederim, hikaye çok iyiydi :)

• Ilkokuldayken Turkce kitabinda okumus olman lazim aslinda :)

En İyi Erkek Görüşü

• Şiir yazarım ara sıra elimden geldiğince

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• O islere @huysuzdeve bakiyor. Danismadan bekleniyorsunuz efem

0|2
    0|0
    • Birazdan gelir :)

• Geldim😊
      Ama, olmamış, fazla dağınık ve tutarsız!..
      Yazar mıyım? Eh arada karalarım bir şeyler. Ama iki satır yazdık diye yazdığımızı zannetmeyelim, diye kamu spotunu buraya iliştirip uzaklaşayım efendim...

• Tek bir paragrafa bakınca evet haklısın :) Evet bende kendime yakıştıramıyorum yazarlık sıfatını.

• roman yazıyorum

0|1
    0|0
  • Evet, yazarım.

0|1
    0|0
  • Evet surekli yazarim.. ne oldugu farketmez, beni ve fikirlerimi anlatan br suru sey..

0|1
    0|0
    • Ne güzel. Benim yazdıklarım bazen kimseyi ya da hiçbir şeyi anlatmasa da.

• Hiç öyle yeteneklerim yok

0|1
    0|0
  • Çok eskidendi bir şeyler yazdığımı sanırdım :) Şimdi sadece okur analiz ederim.

0|1
    0|0
  • eskiden ne şiir yazardım ben ya.. ama şimdi bıraktım o işleri. içimde geldikçe kocama yazdığım ve başucuna bıraktığım ufak aşk notlarıyla idare ediyoruz.

0|0
    0|0
  • Ruhum taştığında yazarım. .

0|0
    0|0
  • Ben okuyucu taraf olarak kalmayı tercih edenlerdenim 📖📚☕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Siir ve oyku yazarim daha roman yazmaj icin cok vaktim var :)

0|1
    1|0
  • aşık olunca evet...

0|0
    0|0
  • Yağdı yağmur çaktı şimşek sende mi şair oldun eşşolu eşşek

0|0
    0|0
  • İlerde belki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;