Sivas kültürüne yakın?

Neresi var acaba? Üniversite için kültürüme yakın biyer istiyorum. Mesela bu kültüre girmez ama fazla sıcak biyer istemiyorum. Mesela açık seçik giyinmesinler karşı değilim ama sivasta böyle davranışlar yok garibime gidiyor..

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• sivasta okul yokmu?

0|0
    0|0
    • Var ama farklı bir şehir istiyorum

• Ailem sorun değil isterlerse benimle gelsinler. bir söz vardır; bir insan bir şehirden gitmek istiyorsa ya yaşadıkları çoktur, ya da yaşayamadıkları..

• yaşayamadıkların çok ise demekki yaşamaya gideceksin ve o zaman farklı kültür olmalı
      yaşadıklarından dolayı giedeceksen aynı kültürde aynılarını yinemi yaşamak istiyosun
      eskişehire gel

En İyi Kız Görüşü

• iç anadolu sana uygun.

0|0
    0|0
    • Öyle de mesela hangi şehir? Üni bakımından da iyi olması gerekli

• konya kayseri, anakara' nın ilçeleri...
      ege' yle alakası olmayan iç batı anadolu da uygundur: uşak, kütahya, afyon.
      doğu karadeniz de olur: giresun, ordu, trabzon, rize...
      doğu ve g. doğu anadolu.
      aslında birkaç bölge dışında tüm türkiye bahsettiğin profile uygun.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Medeniyet dediğin açmaksa bedeni, demekki hayvanlar insanlardan daha medeni..! (Mehmet Akif Ersoy) demiş şimdi.6 yılını sivasa vermiş ve halen sivas ta bir için nasıl bir yaşam düşlediğinle direkt alakalı bu konu. Evet serttir sivaslılar havası gibi. Peki kültürleri, yaşam tarzları, inanışları bunları ne yapıcaz. Çoook eski uygarlıklara ev sahipliği yapmış bu topraklar. Soruna gelince Kayseri , Yozgat, Ankara Nevşehir, Niğde buraları değerlendir derim.

0|0
    0|0
  • Süğas olmazsa Doğat veya Amasya olur

0|0
    0|0
    • Yok ya sevmiyorum oraları çok nemliler

• Okul seçiminde insanların giyimi bu kadar etkili oluyorsa bence okumamalısın.

0|0
    1|0
    • Hayır konu o değil kendi kültürüme yakın biyerde okumak istiyorum. Sivasın giyim tarzı belirli ölçülerdedir ve aşırıya kaçılmaz. İnsanlara önyargıyla yaklaşmak istemediğim için istiyorum yakın kültürü.

• Yakın kültürü kenara bırakıp önyargılarından vazgeçmeyi öğrenmek hayatında daha çok işine yarayacaktır.

• Kayseriye git hemen yakına. Ya da Yozgat olabilir, Kırıkkale olabilir.

0|0
    0|0
  • yozgat

0|0
    0|0
  • kayseri var

0|0
    0|0
  • Aksaray unv
    Niğde unv
    Yozgat
    Erzurum atatürk unv