İzmir'e tatile gideceğim 1 ay sonra ve merak ediyorum?

İzmir'in gece hayatını nasıl buluyorsunuz? Yani İstanbul ile kıyaslarsak?

0|0
226

En İyi Erkek Görüşü

• İzmirde yaşıyorum 10 numara bir yerdir.Barları meşurdur.Görünce İstanbulda neymiş dersin.Kızları güzeldir diye ünlüdür hakkaten güzeldir fakat sende gelirsen kaliteyi arttırırsın =) Onun dışında rahat rahat sabah 6 ya kadar gezersin=)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• İzmirin , gecesi gündüzü Candır...yaşamasın bileni eli boş göndermez ... link

0|0
    0|0
  • şuan izmirdeyim istanbulda da yaşadım. İzmir alsancakta nasıl bir gece mekanı arıyorsan bulabilirsin istanbulu hiç aratmaz sana hatta sabahlamak daha eğlencelidir istanbuldan :)

0|0
    0|0
  • İstanbulda yaşıyorum ve izmirde bulunmuşluğumda var. İzmir seferihisar da kalmıştım ve çook huzurlu güzel biryer. İstanbulluyum ama istanbulun kargaşası beni bile mahvetti artık. İmkanım olsa da İzmirde yaşasam diyorum.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım da seferihisarda askerlik yapıyo :) seferihisarda var mı club falan :)

• Çanakkale'de yaptı. Baya şanslı :D

• Aynen ballıymış :D

• emin ol istanbuldan hiç bir eksiği yok. bana göre istanbuldan daha iyi. Kültür olarak falan oturmuş yani izmire

0|1
    0|0
  • çok cılgın enerjın yetmez. alsancakta kopar gıdersın işte

0|0
    0|0
    • Enerjisine güvenmeyen gitmesin o halde :) mekan önermeni istesem?

• hic gitmedim ama rock bar vardı bı tane cok hareketli. ksk da öküz var bildiğim benım oyle kulturum yok ama alsancakta heryer bar ınan kı gelınce bulursun yahu

• izmirin gecesi de gündüzü de candır. keşke yine gitsem.

0|2
    0|0
  • Orda sabahlar olmuyormuş.

0|0
    0|0
  • gece hayatından kasit tek gecelık ılıskımı?

0|0
    0|1
  • gece hayatı iyidir ama her yiğidin harcı da değildir izmirde gece hayatı yaşamak

0|0
    0|0
  • Gece hayatı önemliyse ne yapmak istiyorsun izmire gelince

0|0
    0|1
    • 1 hafta kalacaksam 1 hafta boyunca gece çıkmıycam yani 1 2 mekana gitmeyi düşünüyorum.

• Hımm ben izmirde yaşıyorum ama bildiğim güzel mekanlar yok mekanlarda takılmam pek =)

• fena orası tam senlik

0|0
    0|0

• istanbulun yerini hiç bir şey tutamaz:D

0|0
    0|0
  • neresine gelceksn izmirin

0|0
    0|0
  • Sürpriz Olsun :D gidince görürsün :D

0|0
    0|0
  • İyidir iyi izmirin gençleri ortamları , bornovada bir kaç mekan istanbul başka megakent sonuçta ...

0|0
    0|0
  • Tatil arkadaşı lazımsa el kaldırırım.

0|0
    0|0
  • İstanbul'dan daha iyi :)

0|0
    0|0
  • reinaya göre izmirin bütün cluplerini toplasan yarısı bile etmez

0|0
    0|0
  • aman diyorum sakın basmane tarafında takılma harcanırsın oralarda

0|0
    0|0
  • cinsel hayatı var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 2

• istanbul ıle kıyaslanamaz zaten daha kucuk

1|0
    0|0
  • izmir iyidir hoştur ama istanbulun gece hayatında nerelere gittiğine bağlı bi sortie bulamazsın sonuçta

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;