Bodrum mu Marmaris mi sizce? Hangisi daha güzel?

Hangisi daha güzel ve eğlenceli? Bodrum cazibeli ve çekici bir yer biliyorum Marmaris'in de yeşil doğası ve harika koyları varmış... Marmaris'e hiç gitmedim gidenler çok methediyorlar. Sizce nasıl bir yer arkadaşlar? Tavsiye ediyor musunuz?

Sizce hangisini tercih etmeliyim? Gerçi ikisinin arası çok yok; belki ikisinde de kalırım ama siz olsanız gözünüz kapalı hangisine gidersiniz?

Bodrum mu Marmaris mi?

Bodrum mu Marmaris mi sizce? Hangisi daha güzel?

0|2
6898

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiyenin kuzey haric tum sahil kesimlerine gittim
    Bodrum cesme elit turist mekani
    Marmaris fethiye İstanbul sosyetesi mekani
    Antalya Rusya ukrayna agirlikli tatil mekani
    Gencseniz sevgiliniz yoksa veya yalniz gidiyosaniz antalya da iyi bir otelde tatil yapmanizi tavsiye ederim abartisiz yizde 70 i rus ve ukaynalilari yuzde 20si alman agirlikli ve diger turistleri yuzde 10 luk kisim ise turkleri olusturuyo erkekler için çok iyi gececegine eminim ;)

0|1
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşleri

• Marmaris çok güzel doğa harikası ama daha zarif bir yer olsun, akşam deniz kenarında sakince oturayım dersen Bodrum da olur. Bodrum'un beyaz evlerinin slüetinde çok keyifli biranı yudumlayabilirsin.

Öyle söylendiği kadar da pahalı bir yer değil. Ortalama bir bütçeyle iyi bir tatil geçirebilirsin. Otobüsle gittiğinde de otogar her yere çok yakın. Havalimanı da var direkt iki yere de. Tatilden ne beklediğine bağlı biraz.

0|0
    1|0
  • Bodrum daha iyi. Tabi tam olarak tatil denince ne aradagina bağlı. Marmaris in doğası harika mesela görmeni isterim.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 97

• Bodrum.

0|0
    0|0
  • Bodrum'a daha önce gitmesem de, Marmaris'e gittim. Oradaki fiyatlandırmalar, eğlence, doğanın güzelliği ve temizliği çok hoştu. O yüzden Marmaris taraftarıyım. Bodrum'u hiç bilmediğimden dolayı, Bodrum'a yorum yapamayacağım. :/

0|0
    0|0
  • Alkol gece kulübü için bodrum güzel koylar tekne turu için marmaris, güzel su ve sakin koy isterseniz fethiyenin koyları derim. Antalya eylence alkok için iyi

0|0
    0|0
  • Bence Marmaris, bodruma buyaz son gidişimdi
    o kalabalık rezalet, Marmarise git bir gör hak verirsin, gitmişken datça koylarınıda gör sonra konuşalım :D

0|0
    0|0
    • Datça da çok hoş diyorlar. Bodrm'un suyu çıktı gibi sanki daha yeni güzel yerler arıyorum. :)

• İnşallah artık önümüzdeki yaz :) Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim ;)
      Herkese anlatma dolmasın oralarda :)
      daha ne yerler varda hepsini anlatmayayım
      çook foto çektim :)

• antalya :D bodrum a gittim beğenmedim marmaris i bende bilmiyorum ama tatillerimin çoğunu antalya da geçirdim ve hala gitmek istiyorum

0|1
    0|0
  • Bodrum marmarise göre çok daha pahalı sosyallik olarak birbirinden fazla farkı yok

0|0
    0|0
  • Ben olsam Bodrum/Yalıkavak derdim efenim 😊Kapak fotoğrafımdaki manzaramızdan dolayı 😊

0|0
    0|0
  • Dinlenmeye gidiyorsan marmaris... eğlenmeye gidiyorsan bodrum

0|0
    0|0
  • Marmara de çok rus var Bodum da egolu cok zengin zuppesi var.

0|0
    0|0
  • Kardeşim Marmaris'e geliyorsanız arabayla gelmeyin. Çok sövüyoruz. Baştan söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • Bodrum. Sevdiğim orada çalışıyor çünkü o nereye gitse orayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • SAHILDE gormedigim yer kalmadi hatta uzerinden kac defa tur attim hatirlamiyorum... bodrumda yasarim.. marmarise ziyarete gider gezer donerim

0|0
    0|0
  • Bodrum daha çok gezilecek yer gibi, Marmaris’in denizi çok güzel.

0|0
    0|0
  • İkiside değil Muğla'da yeşil doğası olarak Fethiye ve Dalyan başı çeker.

0|0
    0|0
    • Fethiye iyidir ama Marmarisle Bodrumun yeri ayrı :)

• Marmaris Bodrum daha çok eğlenilecek içilecek yerler. Doğa gezisi istiyorsan Dalyana veya Fethiye'ye gideceksin.

• Bodrum dayim ama Marmaris daha güzel sanki hiç gelmediysen bodrum a gel geldiysen Marmarise git

0|0
    0|0
  • marmariste güzel ben marmarisi daha detaylı gezdim güzeldi

0|0
    0|0
  • Cuma günü Marmaris cumartesi günü bodrum ikisine de bakıp sana cevap yazarım 😅

0|0
    0|0
  • Marmaris i hiç görmedim merak ediyorum bu sene giderim belki

0|0
    0|0
  • En yakın Bodrum derim çünkü gittim bir süre orada çalıştım.

0|0
    0|0
  • Benim memleket buralar ikisi de çok güzel marmarise git bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    77

Kızlar Ne Diyor 66

• Bodrumun bir cazibesi kalmadı artık gereksiz pahalı denizi kirli çok kalabalık, tatil dediğin insana huzur vermeli az insan tertemiz bir deniz sessiz sakin huzurlu ve ucuz olmalı

0|0
    0|0
  • Bodrum u tercih etmelisin. Bodrum 1hafta, Marmaris te ise bir gün bile kalmadım ama şunu söyleyebilirim, Marmaris in sıcaklığı insan eritecek cinste. İnsanı bunaltiyor.

0|0
    0|0
  • MArmarisi çok seviyorum ben ama tatilden ne beklediğine bağlı biraz eğlenceli dolu dolu kopmak istiyorsan Bodrum daha sakin bir seçimse Marmaris

0|0
    0|0
  • Sevgilimin memleketi ve hayırlısı ile ilerde yaşıycağımız evimiz de Marmaris'te biz orayı tercih ediyoruz gittikte çok ta güzel Marmaris bence 😉

0|0
    0|0
  • Marmaris cok hosuma gitmisti bodrum o kadar buyuk bir yer degil 😊

0|0
    0|0
  • Bodrum tabiki, marmaris daha sakin doğanın içindesin , bodrum da eğlen coş tam yaz aktivitesi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle karadeniz. son kararim konu kapanmistir:)))

0|0
    0|0
  • Marmaris’te huzur Bodrum’da eğlence var bence Marmaris dinlenmeye gidiyoruz sonuçta

0|0
    0|0
  • Marmaris daha güzel ama ben Bodrumcuyum :)

0|1
    0|0
  • marmarisss hem daha uygun fiyatı da

0|0
    0|0
  • Gölyazı

0|0
    0|0
  • Her zaman Marmaris tercihimdir.

0|0
    0|0
  • Görmediğim için bilmiyorum.