Yazdığım hikayenin başlangıçı hakkında yorum yaparmısınız?

Ben hayat denen oyuna girdiğimde o 2 gol atmıştı bile.

Ne zorum vardı hiç hatırlamıyorum ama içerden erken çıkmaya karar vermişim. Belki annemi ve babamı daha fazla yalnız bırakmak istememiş olabilirim. ya da benim tatlılığımdan dünyayı mahrum bırakmak istememişte olabilirim. Ve size daha bir çok neden suna bilirim ama bu yaptığım şeyin yanlış olduğunu bilmiyordum.

Erken doğum ve büyüme zorluğu halk arasıdna gelişim bozukluğu ve bunun gibi bir çok adı alan bir hastalık benim yakamı hiç bırakmadı. 7 yaşına kadar en iyi arkdaşım doktordu daha ne olabilirki. Çabuk yoruluyordum hatta çogu zaman halsiz durumda idim. Konuşmada sıkıntı olmadı şükür beyin normal ama yürümekte çok zorlandım. Hayat 2 gol atmış ve önde idi ve ben bunu anlayamıyordum...

Elbete sokaktaki çocuklar bana lakap bulması çok kolay oldu 'çirkin'

Evet, bana çirkin diyorlardı alışana kadar gecelerce ağladım okula gitmicemler havada uçuşuyordu. Eğer annem olmasaydı hayat bir gol daha bulacaktı. Annem uykularını, zamanını tüm güçünü bana bana harçıyordu 'bir gün çok güzel bir kız olacaksın ve sana çirkin diyenler yüzüne bakamayacaklar'

https://www.wattpad.com/story/52574390-ben-olmaya-çalışan-ben?utm_source=web&utm_medium=facebook&utm_content=share_info&ref_id=73474544

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Yazım hataların çok fazla. Cidden çok fazla. onlara biraz dikkat etsen? Hikayeni önce word de yazar ve dili Türkçe olarak ayarlarsan yazım yanlışlarını sana gösterecektir.

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;