Oscarı alamayan favori oyuncunuz var mı sizin de? Kim? Alamayanara bakın Leonardo Di Caprio.(Anket)?

Adam the wolf of wolf street filminde mükemmel oynamış ötesi yok ama olmayınca olmuyor demek ki.

Jonny Depp
Brad Pitt
Tom Cruise
Cim Carrey
Edward Norton
John Travolta
Richard Gere
Uma Thurman
Meg Ryan
Jennifer Aniston
Julian Moore
Antonio Banderas
James Dean

Tabi bunların hepsinin almasına gerek yokta Leonardo ve Brad pitt almalıydı bence. Sence kim olmalıydı anket ya da yorum

• Brad Pitt
    A seç
  • Leonardo Di Caprio
    B seç
  • Cim Carrey
    C seç
  • Johhny Depp
    D seç
  • Tom Cruise
    E seç
  • Edward Norton
    F seç
  • Uma Thurman
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• Johnny Depp Oscar ödüllü almak istemiyor zaten artık şu Leonardo ya versinler ödülü :))

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Brad pitt edward norton tom amca ve johhny depp efsane oyunculardır. Nasıl alamazlar çok şaşkınım :( onların filmleriyle büyüyen nesil olduğumuz için de çok şanslıyız. Yaşlanınca Tv de ölüm haberlerini görünce torunlarımıza anlatırız artık :D

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Brad dedim ben

0|0
    0|0
    • Evet Fight club Soysuzlar çetesi Troy çok iyiydi bu filmlerde. Wolf of wolf streeti izledin mi Leonardonun oyunculuğu nasıldı mesela

• Jonny Depp

0|0
    0|0
  • Johnny Depp.

0|0
    0|0
    • Oskarlık adam değil bence eli yüzü düzgün o kadar gibi

• Eli yüzü düzgün o kadar? Yok artık. :)

• Aklımda kalam burada da mükemmel oynamış dediğim filmi yok=) Ha Sweeney Todd iyiydi ama karayip korsanları vs sanmıyorum

• Robert Downey Jr. ve Johhny Depp

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bilemedm ki smdi Johnny deep karayip korsanlarından faln aksiyon kılıç kalkan aşığı bir adamım kndimi krallıklar zamanında yasiyr gbi hissedyrm keske ozamnda yaşasaydı bir şövalye olarak. Ayrıca truva sever olarak brad pıt de almalıydı.

0|0
    0|0
  • oscar umrumda değil - Leonardo di caprio, gerard butler, jude law ve jason statham best best best

0|1
    0|0
  • jim carrey efsane

0|0
    0|0
  • Deep super

0|0
    0|0
  • Jim carrey gibi bir adamin alamamis olmasi ihtimali bile rezillik dostum

0|0
    0|0
  • ödül almasada hiç beğenilmesede izlemek istersem bana engel olmaz bunlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;