Şiirden anlamayanlar :/

Bu gunlerde bir kaç mısra şiir yazıp kızlara yolladım nasıl olmuş diye ben şiirden anlamam dedıyo çogu! Bu nasıl iş ya kızlar şiirden anlamıyorsa ki aşk şiiri tarzında Başınıza odunla vurup mağaraya sürükleme devrınde mi yaşıyo bunlar :S Sorun nedir?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun şu: Kızlar Sevgilileri beya Sevdiklerinden şiir alınca onu duygularıyla harmanlayıp kendilerine ciddi pay çıkarırlar. Seni de hevesini kırmamal be gereksiz manaşara sebebiyet bermemek için yorum yapmaktansa " Ben anlamaz..! " deyip durumdan sıyrılıyorlar.

0|1
    1|0
    • (Y) Yiyecek değiliz ne olacak fıkrını soruyoruz sonuçta :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazı erkeklerin odunluklarına öylesine alıştık ki şiir duyunca ufo görmüş masum köylü gibi olmamız çok normal:)

0|0
    1|0
    • Belkide Oyledir

Kızı belkıde şoka soktum anıden :)) Julyet kım dedı Sen dedım bırden kız gıttı tabı :D

• sadece gülerdim herhalde:))Alışkanlıklarla ilgili:)

• Sana bu saatte kayisi kivamli sarisi olan sucuklu yumurta versek dahada cok gulerdin sanirim... :) heee bu arada dun sabah iki tane simiti lüpledim... tabi biri senin adinaydi :)

afiyet olsun cevat abi sagol benjamin... cevat abi saat kac? Sekizi ceyrek geciyo :):):):):)

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin yas araligin dogru ise o yas gurubu kizlarinda siirden anlamamasi normal... sanatsal anlamda kulturel birikimin cokta ilerledigini gencler arasinda soylemek cokta dogru olmaz... artik.ustu kapali imalarda bulunmaya cokta gerek yok... hersey alenen yasanmakta ve duygusallik, lenslerin hukmettigi o cokta net olmayan goruntuler uzerinden baslamakta... ama sen yazmaya devam et... kiymet bilecek birileri hala var...

0|0
    1|0
    • S?kıntı yok :) Sagol dedıgın gıbı artık mılletın nasıl yaşadıgı bellı :D

• bende gencken 1-2 yazmayi denedim sonra ev arkadasim aldi yazdiklarimi arabesk rep sozu yapti ogun bugundur tobeliyim siire :P

1|0
    1|0
  • belkide fikrini söylememek için bahane üretmiştir bir keresinde bende benzeri birşey söylemiştim berbat dememek için ne anlarım ki şiirden ben demiştim

0|0
    1|0
  • Dostum o senın dediğin eskıdendi kızlar şiir olayını aştılar farklı Şeylerın peşinde ..takma boşver

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;