(Hayal gücünüzü çalıştırma zamanı ) Yatak odanızın nasıl olmasını isterdiniz?

(Hayal gücünüzü çalıştırma zamanı ) Yatak odanızın nasıl olmasını isterdiniz?

konu üzerine bir insanın yaşamı olan evin içinden bir oda seçip bunu tasarlamam lazım gençler.

Bende yatak odasını baz aldım..

Yatak odanızın nasıl olmasını isterdiniz?

uçuk bişiler hayal edebilirsiniz tamam size kalmış bir şey.

çatısı yatagı ya da odanızda neler olsun isterdiniz.

(Maket yapmamda fikir sahibim siz olma şerefine nail olacaksınız )

Bu da ödülünüz.

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Gece lambasi ve bana kitap okuyan biri hazir ve nazir olmali.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Geniş tavanlı olsun, küçük ama güzel bir balkona çıksın.. Tonlamalarında genellikle mutluluğu anımsatan renkler olsun birazda aşk koksun.. turuncu - kırmızı - mavinin hafif dokunuşları ile krem rengi temiz duvarları, eski asıl parkelerden soluk kahve tonunda olsun, beyaz eski işlemelere sahip ahşap çok kaba geniş olmayan dolabı, güzel kocaman bir yatağı , ayak ucunda da beyaz üzerine turuncu eskitme düğmeli bir sandığı olsun (eski düğmeli koltuklar varya onun oturma kısmı sandığın üstünde olsun - bir nevi baza gibi oturaklı sandık) balkon kapısının tam karşısında yatağın yan tarafında makyaj masası ve geniş bir ayna yer alsın..

0|0
    0|0
  • www.evdekorasyonuornekleri.com/.../...elleri-7.jpg tamda böyle olmasını isterdim :)

0|0
    0|0
  • yumuşacık bir yatak olsun yeter

0|0
    0|0
  • Bana guzel bir masal anlatsin 😂☺️

0|0
    0|0
  • genıs yuksek tavanlı sık bı oda :) perdelerının uzerınde sıyah veya kırmızı kıvrımlı fon perde yerde kırmızı yuvarlak buyuk pelus halı beyaz mobılyalar boydan aynalar buyuk bı yatak uzerı cercevelı kenarlarında da dort tarafında tuller yıne fılmlerdekı gıbı :) ama ust kısmı acık olacak ve tam orada yatak boyutundan az buyuk ayna koyu mor saten yatak ortulerı bolca yastık yatagın ıkı kenarında komodınler beyaz yıne yatagın yan tarafında kalacak yerde sıfonyer ve oturacak yerı vs vs :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir döşşek olsun yeter

0|0
    0|0
  • zaman makinası gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;