Film önerisi istiyorum, kategoriler detayda?

izlenmeye değer, kaliteli film önerilerinizi bekliyorum.

böyle fantastik-masalımsı-büyüleyici bir film olabilir
psikolojik- ruh hastalıklı- akıl hastalığıyla-şiizofreniyle ilgili bir film olabilir
kült bir film olabilir
katil kim tarzında bir film olabailir
aldatma temalı bir film olabilir
sıradan olmayan etkileyici tutkulu ya da hastalıklı bir aşk filmi olabilir
köpekli kedili hayvan temalı bir film olabilir
ya da yerli olarak eski türk filmleri olabilir (mesela metin erksan, şerif gören gibi yönetmenleirn filmleri)

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=EZf00ad3G6o

"Aldatma Temalı, kürt, masalımsı, sıradan olmayan etkiliyici, tutlulu, hastalıklı aşk hikayesi" kategorilerine Çingeneler Zamanı uyuyor.

1|0
    0|0
    • bu gece bunu izliyeyim o zaman arşivde de var hazır. teşekkürler :)

• Yok bu film için Türkçe dublaj iyi gitmez, kesinlikle gitmez.

Ayrıca vakit bulabilirsen Persepolis'i de tavziye ederim, bunu da Türkçe dublaj sakın izleme, konu İran devrimi sırasında çocuk olan bir kızın başından geçen olaylar diyebilirim özetle, film animasyon filmi, Türkçe dublajı çok kötü.

• heh çok sağol ya. benim zaten bu filmi izlemeyişimin nedeni bendekinin türkçe dublaj olmasıydı. çok saçma gelmişti şimdi tekrar kontrol ettim de gerçekten kötü gibi dublajı. neyse eminim artık altyazılı izliyim. tamamdır o dediğin filmi de not ettim.

En İyi Kız Görüşü

• Rabianın Kadınları
    Akıl Oyunları (izlemiş olmabilirsin)
    Old Boy
    V For Vendetta (izlemişsindir gerçi)
    Forrest Gump (bunuda izlemişsindir)
    Alan Turing
    Marslılar, Annem ve Ben
    In Time
    Seven
    Esaretin Bedeli
    The Silence Of The Lambs
    Memento
    Lary Crown
    Aynalar
    MD House (Bu dizi ama film dizi. yani her bölümü ayrı bir senaryo o yüzden izleyebilirsin. inan pişman olmazsın.)

1|0
    0|0
    • çok sağol, diziyi not ettim. filmlerden bazılarını izledim, bazıları da bir ara izleirm dediklerimden. ama en çarpıcısı old boy dur heralde listendeki filmlerden.

• evet sonunu tek tahmin edemediğim filmdi. oha diyosun. psikoloji bozan bir film. ne adamın ne kızın yerinde olmak istemezdim.

• aynen ya gerçekten oha dedirten bir film

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• El Laberinto Del Fauno
    El Espinazo Del Diablo
    El Orfanato

0|0
    0|0
  • The Great Hypnotist izleyebilirsin.

1|0
    0|0
  • kazara böyle sevgilim olsa hayatim seçenek düşünmekle geçerdi 😄
    hanibal doğuyor izle

0|0
    0|0
    • :D :D ya çok zor ben hep kendim seçmek zorundayım çok yorucu oluyo sonra karar veremeyip vazgeçiyorum film izlmekten. bu gece de öyle olcak büyük ihtimal. D sağol not ettim bu arada filmi

• bende çok takip ediyorum aslında. ama bir süre ara vermistim. sarmiyo bu aralar film

• evet doğrudur her zamn sarmıyo cidden

• Sen tam Lucifer tarif etmişsin :) fakat alt yazılı canım :)
    https://www.youtube.com/watch?v=F3c--9GEDPg

0|0
    0|0
    • altyazılı severim zaten. konusunu da bir inceliyim teşekkürler :)

• konusu iyi :) alt yazılıyıda seviyorsan bayılırsın bu diziye :)

• the jacket

0|0
    0|0
  • Amaros perreos
    Paramparça aşklar ve köpekler

0|0
    0|0
    • arşivde var ama izlemeye yeltenmedim hiç tamam sağol bir bkyım

• A clockwork orange izle o zaman.

0|0
    0|0
    • o benim filmim hiç bir filme değişmem :))) teşekkürler öneri için

• Filth izle james mcavoy oynuyor

• ben de kimse sevmez diye pek kimseye önermem :) kitabı da güzeldi. sağol inceliyim son yazdığını

• Çingeneler zamanı

0|0
    0|0
    • bunu da hep erteliyorum bir izleyemedim :)

• izlemezsen çok şey kaçırırsın gerçi depresyondan çıkamazsın izleyincede :D

• zaten depresyondayım üstüne tuzu olur :D

• southpow

0|0
    0|0
  • Zindan adası

0|0
    0|0
    • Seneler önce izlemiştim ama tekrar izliycem onu bir gün çünkü doğru anladığıma emin değilim :D

• Evet izlerken dikkatli olmak gerekiyo bazı filmlerde. Bide sihirbaz var izlemediysen kesinlikle izle derim.

• sihirbazı izleidm güzeldi o

• Hodejegerne filmini tavsiye ederim. Tam katil kim tarzı bir film. Şu linkten izleyebilirsin: 720pfilmizlesene.com/film-izle/Hodejegerne-2011/

Roger istediği her şeye sahip gibidir; fakat olması gerekenden daha büyük bir lüks içinde yaşamaktadır. Bunu devam ettirebilmek için ikinci iş olarak sanat eseri hırsızlığı yapmaktadır. Bir galeri açılışında tanıştığı Clas, bir iş için aradığı mükemmel aday olmanın yanı sıra çok değerli bir tablonun da sahibidir. Roger fırsatı hemen değerlendirmek ister ve en büyük vurgununu planlamaya başlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynı Yıldızın Altında
    Hastalıklı bir aşk filmi izle tavsiye ederim ben beğendim şahsen ama baya duygusal bir film kaldırabilirsen izle

1|0
    0|0
  • işkence odasını tavsiye ederim. öteki dünyayı ölmeden görmek için bakire kızlara yapılan işkencelerı ele alıyor

0|0
    0|0
  • Emir Kusturica nın yeraltı filmini izle

0|0
    0|0
  • mezarına tüküteceğim

0|0
    0|0
    • bu filmin ismi hep itici geliyo diye izleyesim gelmezdi nedense :D

• Kuğu

0|0
    0|0
    • Siyah kuğu; olacaktı

• ben de onu sorcaktım siyah kuğu mu diye :) teşekkürler izledim onu baya da etkilenmiştim

• Mr. Nobody...

0|0
    0|0
    • duymuştum bir bakayım sağol

Yükleniyor... ;