Internetten izleyebileceğim bir film var mı?

yani mutlaka vardır ama sizin önerileriniz neler? fantastik bilim kurgu aksiyon romantik dram kısacası inli cinli filmler dışında ne önerirsiniz?

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ip man 1 ve 2 yi izle .

0|1
    0|0
  • " Bir tutam cennet " https://www.youtube.com/watch?v=PlO6cWu-SNU .. Ben beğenmiştim yani gider bu saatte..

0|0
    0|0
  • Zeitgesit izle yasal olarak istiyorsan. Yasal olmayan istediğin filmi izlersin. Etik değil o ayrı. Kingdom of Heaven'ı izle. Bunu izlemeyene insan gözüyle bakmıyorum artık ben...

0|0
    0|0
  • Alışkanlık yapabilir ama...

Herşey bir filmle başlar sonra bizim gibi film hastası olabilirsin...

İnternette online film izleyebileceğin çok site var...

Uzak Doğu Filmlerine de göz at bence...

Hello Ghost,

More than Blue'yu izlemelisin.

1|0
    0|0
  • incir reçeli

0|0
    0|0
  • Dune'ı izle

0|0
    0|0
  • her siteden birşey izleme derim...olan pc ine olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İnan ben bir kaç gün düşündüm taşındım hangi filmi izleyeceğimi buldum .Star Wars hastasıyım.. olsun çok kere daha izleyebilirimki .

0|0
    0|0
  • Apocalipso. Ben çok etkilendim. Yönetmeni Mel Gibson. Zevkler ve beklentiler farklı da olsa izlemeni isterim.

0|0
    0|0
  • Neredeyse bütün filmleri internetten izleyebilirsin zaten.

Kült film izlemediysen onları öneririm. The Shawshank Redemption, The Usual Suspects, Fight Club falan. Godfather'ı tek geçerim ama çok uzun sürer.

Ayrıca Precious harika.

0|0
    0|0
    • Aman yarabbi.Ben çocukken çizgi film yerine godfather izlerdim .Zorla izlettirdiler şimdi bir mafya babası potansiyeli olan birini yarattılar.

• godfather'i açtım ama hadi hayırlısı 2 saat 48 dakikalık bi film oluyomuş demekki.:)

• diziHD den her tür filme ulaşabilirsin

0|0
    0|0
  • Equilibrium

0|0
    0|0
  • internete düşmüşse ''One Day'' İzle..

0|0
    0|0
Yükleniyor...