Bana Hint Filmi Önerir Misiniz?

Sevmiyosanız yorum yapmanıza gerek yok öneri istiyorum sadece

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• geçen rasgele film izledim ismi pk imiş izlemişsindirde maksat cevaplamış olmak :)

0|0
    0|0
    • Pk çok iyi film şu an açık ara en çok gişe yapan hint filmi ve tabiiki aamir khan klasiği bana göre

• Evet derim ama demem mantıksız aslında yani Hollywoodun başyapıtları var ama şu tvde gördüğümüz klişe ergen filmleri de var yani pk 2014 filmiydi ama alacakaranlık gibi filmlerden fırsat bulamadıkları için vizyona girmedi. Aamir khan türkiyedeki en büyük fan sayfasına sahip yabancı aktörmüş zaten herkesin ne kadar sevdiği de belli. Ama hala ısrarla gösterilmiyor.

• evet haklısın :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• çok var da aklıma isimleri gelmiyor.
    şu an tek gelen isim "3 idiots" oldu. devamını diğer arkadaşlar getirir eminim :)

0|0
    0|0
    • İzledim ve şunu söyleyebilirim film izlemeye aşık biri olarak 3 idiots benim en sevdiğim filmlerdendir

• Yakın Koruma isimli bir film var.. Mükemmel.. Özellikle bir film müziği var harika.. Tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Ghajini
    Fanaa
    Kal ho Naa ho

0|0
    0|0
  • Pi nin yasami
    Benim adim kaan

0|0
    0|0
  • 3 idiots

0|0
    0|0
  • ''PK'' yi izlemişsindir belki ama yinede söyliyim :)

0|0
    0|0
  • Barfi. Jabtak haijab. Ghulam. China express ve daha birçok var

0|0
    0|0
    • Barfi iyiydi ghulamı çok severim aati kya khandala şarkısını sürekli diblerim chennai express de çok eğlenceli ama diğerini izlemedim saol

• Evet izledim aamir khanın başyapıtı bana göre

• Evet doğrudur.

• Salman Khan bajrangi bhaijaan kick shahrukh khan Express tren amir khan nında pk filmi

0|0
    0|0
  • Peekay
    3 idiots
    Her çocuk özeldir
    Pi nin yaşamı

0|0
    0|0
  • Ghajini fanaa My name is khan dom... uzar gider bu aamir khan ve shahruk khan öneririm

0|0
    0|0
  • Baby

0|0
    0|0
  • Kardeşim PK filmini izlemeni tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
  • tek bildiğim peugeot 206 tanıtım filmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o kadar çok hint filmi izledim kii
    faana
    devdas
    jab tak hai jaan
    om shanti om
    rab ne bana di jodi
    aashiqui 2
    veer zara
    aklıma gelenler bunlar neredeyse bollywoodu bitircem :D

0|0
    0|0
    • Aaaa çok güzel filmler fanaa ve devdas en sevdiğim aşk filmleri om shanti omu ve rab ne bana di jodi de izledim jab tak hai jaanı da izliycektim ama SRK bugüne kadar hiç ekranda sevişmedi ama 48 yaşında o gilmde katrinayla sevişmiş o yüzden lafını yutmuş gibi geliyo bana onu izlemek istemiyorum

• Aamir khanin tüm filmleri süperdir tereddütsüz izle

0|0
    0|0
    • Aamir khan benim en sevdiğim aktör 15 filmini falan izledim var mı fazla bilinmeyenlerden aamir tavsiyen?

• kites

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;