Günümüzün kitapları hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Günümüzün kitapları hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Ben günümüzün çoğu kitabını basit buluyorum. Peki ya siz?

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Ticari kaygi edebi kayginin onune gecince basitlesmemesi mumkun olmuyor sanirim...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nerde o eski yazarlar?

0|1
    0|0
    • Kemikleri zızlıyor üstadların.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Basit ve çok belden aşağı vuruyorlar.

0|1
    0|0
    • Belden aşağı rastlamasamda basit olduğu bir kesin...

• Her önüne gelen yazar oluyor eski edebiyatcilarin tirnagi bile olamazlar kendilerini yazar sanıyorlar ama bir halt değiller

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum. Elbet yazarak gelişecekler fakat piyasayı mahvetmeden ki okuyuyucusuda çok oluyor nedense...

• Tanzimat edebiyatı Servet -i Fünun edebiyati olsun evet zor ama Cumhuriyetin Edebiyati gene anlaşilir bir dilde yani şimdi Orhan Kemal in Hanımın Çiftliği romanını düşünelim ne kadar harika ve ya Yaşar Kemal in Ince Memet adli romanı

• Öyle ama onlarda bir gün tükenecek.

• Genel konuşmak pek doğru olmaz ama edebi değeri yüksek olan pek günümüz kitaplarina rastlamadim. Ama gerçekten çok başarili olan yazarlar var. Başarilidan kastim Jojo Moyes ve Sarah Jio gibi yazarlar değil daha çok Paulo Ceolho mesela.

0|1
    0|0
    • Biran Sarah'ı görünce şok oldum...

• Kaliteli ve ozgun kitapların sayısı oldukça azaldi:(

0|1
    0|0
    • Malesef malesef... Artık. herkes birbirini tekrarlar oldu. Yeni yazılanlar sanki başka bir romandan vs toplanmış gibi...

• Çoğu kitap birbirinin özentisi.

0|1
    0|0
  • eig seç mesaj atçam bebem

0|1
    0|0
    • Yazacağını buradan da yazabilirsin. Eig ise neden seçmeyim?

Erkekler Ne Diyor 3

• Kavga gibi... Kavgada kısa kısa sinirle hışımla söylenen aslında düşünülmeden yapılan tek amacı karşıya hakaret olan karşıyı küçük düşürme olan laflar söylenir. Günümüzde tek farkı sıra gelmesi için üç beş kelime değil bir kitap bekliyorsunuz...

0|1
    0|0
  • ben yazara bakarım

0|1
    0|0
  • anlatım teknikleri günlük konuşmadan farksız iğrenç edebi bir yanı yok saçma sapan arabesk sözler olaylar ve giriş gelişme sonucun olmadığı içi boş kitaplar..

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;