Yabancı müzik yabancılaştırır mı?

Yabancı müzik dinlemenin zararları var mıdır ? Bilinçaltı mesajlar var mı varsa ne kadar etkiler ?

0|0
95

En İyi Erkek Görüşü

• yok ya delikanlıyı böyle şeyler bozamaz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Müzik evrenseldir. İnsan sınırlar koyup kültürünü ve zihnini daraltmamalı, sadece kendi yaşadığı çevreyle değil tüm dünyayla etkileşim içinde olmalı.

0|2
    0|0
  • Alınma yanlış anlaşılmak istemem ama çok saçma bi düşünce. Ama açıklamayı boşverip başlığa bakarak cevaplamak gerekirse çok fazla yabancı dizi izlediğim zaman anneme "Mom, can i have the salt?" dediğim doğrudur. onun dışında bilinçaltı mesajı falan yok en fazla ingilizce öğrenirsin :)

0|1
    0|0
  • Yani bu yerli şarkılarda da var. Neredeyse tüm meşhur şarkılarda bilinçaltı mesajlar var. Kurtulmak zor gibi.ama ne bileyim seç ve dinle

0|1
    0|0
  • Ne zarari olucak yahu, yine subliminal olaylarina mi getireceksiniz.Sarki da 2 sex gecti diye kimse onlari düşünmez bence, okadar da degilizdir yani herhalde..

1|0
    0|0
  • Çok dinlerim :) bilinçaltı mesajı falan bilmiyorum ben etkilemez diye düşünüyorum.

Ama türklerde daha iyi müzik yaptıkları bir gerçek adamların komik müzikleri bile olay oluyor bkn: ganggam style birde bize bak : ajdar, arsız bela,serdar ortaç

Türklerden de çok iyi müzik yapan var ama hakkını yemeyelim :)

0|0
    0|0
  • haha :D saçmalama

0|0
    0|0
  • zararı yok, yabancı dilini geliştirmek gibi faydası var

0|0
    0|0
  • Yok yaaa ne bilincalti mesajlari tam tersi ing. Gelisir

0|0
    0|0
  • evet bende buna inanıyorum.