Bana Interstellar'ı az bir anlatır mısınız :/ ?

Tamam kara delik, solucan deliği vs anladım, tek kafamda oturtamadığım şey o mors alfabesiyle olan şifreyi Cooper'ın nasıl verdiği.. Az bir açıklasanıza şunu bana. Beynim yandı :(

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Boyutlar arasında geçebilen tek şey kütle çekimi mantığıyla mors alfabesini kütle çekimi aracılığıyla kızının çocuk olduğu zamanda ki kütüphaneye gönderiyordu. Hatırladığım bu, tekrar izlemem lazım anlatmam için.

1|0
    0|0
    • Daha iyi anlayabilmek için Sicim teorisini ve Kütleçekiminin büyük miktarının gizli boyutlarda kapalı kaldığı konusunda yapılan araştırmaları incele, belgesellerde anlatılıyor.

• Salakça bir film onun yerine Cosmos belgeselini izle bin kat daha iyi.

1|0
    0|1
  • La bende konuya hakim olmama rağmen kafam gidip geldi habire :) konuyla pek ilgisi yok ama bir film daha vardı. Predestination diye bişeydi.. Benim kafa bir milyon olduydu hala ayıkamadım :)

1|0
    0|0
  • İşte kara delik, solucan deliği, mors alfabesiyle olan şifre (Cevap yazmış olmak için cevap yazmak)

1|0
    0|0
  • kısa uzun kısa uzun uzun kısa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Filmde açıkça anlatılmıştı sanki, izleyeli baya oldu..

2|0
    0|0
  • bende izledim sadece uzayda kitaplı yere gidiyo tek anladığım bu ahhajaksjsj

1|0
    0|0
  • Nolan'ın beyin yakan kurbanlarından biri daha

1|0
    0|0
  • sonuna doğru saçmalıyo ama zaten bilim kurgu ben de zaten kara delik sahnesinden değil de şu dövüşme sahnesinden bahsediyorum baya gülmüştüm orda

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;